Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: wystarczy napisać ci dowolny bełkot, a ty go łykniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze będziesz używany jako narzędzie przez mądrzejszych i sprytniejszych


@Usmiech_Niebios: i po tym już wiem, że jesteś konfiarzem ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Ogau: nie, dowolnego nie, na przykład twojego nie łykam w ogóle. Za to są opinie z którymi się zgadzam, jak ta Dukaja. Szkoda że nie jesteś w stanie zauważyć różnicy.
Konfy nie popieram we wszystkich kwestiach, ale uważam ją za lepszą alternatywę. I wciąż jestem prawdopodobnie mądrzejszy od ciebie. Żeby nie było - będą mądrzejsi ode mnie wyborcy pisu, ko, lewicy, ot statystyka. Za to ty nie będziesz nigdy (
  • Odpowiedz
@xiv7: imponuje mi ze jest ktos kto realnie poswieca ciezkie godziny swojego prywatnego zycia zeby glosic to """przeslanie""".

Dzien w dzien, tydzien w tydzien to samo - a tu julka costam, a tu lewactwo cos tam a tu pies costam. Dzien w dzien, to sa setki godzin w skali roku swojego zycia poswiecone.

Nie wiem czy mozna bardziej nie kiec szacunku do siebie niz @WielkiNos , zeby tyle zycia
  • Odpowiedz
Zaznaczam też że nawet nie wiem czy jesteś pisowcem czy kowcem, ciężko was odróżnić.


@Usmiech_Niebios: a konfiarza czuć z daleka. Zawsze walicie teksty typu

wciąż jestem prawdopodobnie mądrzejszy od
  • Odpowiedz
dlaczego się jakoś nie boję


@Usmiech_Niebios: bo nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku, co potwierdzasz tym, że nie wiesz

jak konkretnie działa ta jawna
  • Odpowiedz
@Ogau: metafora używana przez kogoś kto nie umie sobie wyobrazić osoby o innych poglądach jak pisał wcześniej? Spasuję.
Nie jesteś też dobrym wyznacznikiem ostrości, a to że nawet nie umiesz podać najostrzejszego przykładu tej prorosyjskości to już w ogóle parodia, nie wiem ile masz lat i nie ma to znaczenia, bo dramat i tak jest nawet jak masz dziesięć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
metafora używana przez kogoś kto nie umie sobie wyobrazić osoby o innych poglądach jak pisał wcześniej?


@Usmiech_Niebios: to śmieszne, że nawet nie zrozumiałeś, że to też jest hiperbola, czyli właśnie rodzaj metafory xD

nawet nie umiesz podać najostrzejszego przykładu tej
  • Odpowiedz
@Ogau: a, czyli dowody prorosyjskości standardowe. I niespecjalnie interesujące.
Rosja jest obecnie olbrzymim zwycięzcą wojny czy przegrywa, bo gubię się w waszej narracji?
No i nie bardzo mam jak skomentować punkt np o Korwinie, zwłaszcza że już sam dałeś sobie odpowiedź, przecież to wszystko to kompletne pierdoły, a to udowadnianie Braunowi rosyjskości to w ogóle sam pokazałeś że nie idzie wam w ogóle. Którego z tych punktów mam się bać
  • Odpowiedz
czyli dowody prorosyjskości standardowe. I niespecjalnie interesujące.


@Usmiech_Niebios: no mówiłem, że jesteście identyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rosja jest obecnie olbrzymim zwycięzcą wojny czy przegrywa, bo
  • Odpowiedz
@xiv7: to jest idiotka / idiota któremu brak krzty empatii i rozumu wyładowujący swoją frustrację na wykopie , widać że rodzice musieli go ostro czołgać w dzieciństwie przykre ale prawdziwe ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
no mówiłem, że jesteście identyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: chyba myślisz że rozmowa z tobą prowadzi do oryginalnych przemyśleń. Nie prowadzi. Każdy gada z tobą tak samo a i tak nic do ciebie nie dociera.

Ja jestem jeden.

A mimo tego boisz się napisać jakie jest twoje zdanie. Bo jaka jest narracja ko to już w ogóle. Nie wiem też czy to że partie mają swoje narracje to oblężenie, dla ciebie zapewne tak, w końcu popierasz ją posiadając poglądy które w ogóle się z nią
  • Odpowiedz