Wpis z mikrobloga

@Walimbrachol: też stawiam na chłopa, ale z tego skrina leci taka pick me energia, że aż zaczęłam się zastanawiać czy to nie babsko, które zazdrości innym kobietom wszystkiego i jest tak zakompleksione, że musi srać na własną płeć dla atencji
  • Odpowiedz
@WielkiNos chłopie, nie zostałeś zdemaskowany przez konserwatywne poglądy, tylko przez to, że piszesz jak typowy chuopski spoceniec. CHUOPSKIE argumenty, chuopskie myślenie. Gdybyś miał kontakt z kobietami to zauwazylbys, że to jest oczywiste.
  • Odpowiedz
CHUOPSKIE argumenty, chuopskie myślenie. Gdybyś miała kontakt z kobietami to zauwazylabys, że to jest oczywiste.


@Prof_Memologii to ty masz właśnie za mało kontaktu z kobietami jeśli widzisz je tylko jako emocjonalne histeryczki nie używające męskiej logiki.

O taki jest obraz kobiet na wykopie:

I przypomina mi się jak 3/4 mojej klasy kobiecej LO poszło na politologię, na przerwach rozmawiały o historii współczesnej a nauczycielkę niemieckiego prosiłyśmy o zwolnienie z lekcji żeby obejrzeć
WielkiNos - >CHUOPSKIE argumenty, chuopskie myślenie. Gdybyś miała kontakt z kobietam...

źródło: temp_file4861991490313917102

Pobierz
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii nie lepsza tylko inna. Kobiety mają lepsze umiejętności społeczne. A chłop napisze np. lepszy program. Nigdy nie spotkałam faceta, który by potrafił u człowieka spowodować taki spokój wewnętrzny i komfort jak potrafi wiele kobiet. Natomiast w środowisku IT chłopy narzekają, że baby potrafią tylko walić kloce i nic nie optymalizują - nie moje słowa, ale myślę, że to może być prawda patrząc na to jakie my z koleżanką potrafiłyśmy tworzyć na
  • Odpowiedz
Zajączkowskiej czy ogólnie na twittera to kobieta o konserwatywnych poglądach przestanie być dla ciebie czymś niemożliwym.


@WielkiNos: Od kiedy konserwatywne poglądy to udział w środowisku w którym ludzie wykorzystują swoje stanowiska do zarażania kobiet kiłą?

https://dorzeczy.pl/kraj/65598/zajaczkowska-o-seksaferze-w-partii-korwina.html

Zacznę od tego, że jako była działaczka partii Janusza Korwin-Mikke, nie chciałam w ogóle zabierac głosu w sprawie, która wypłynęła w ubiegły czwartek. Sprawie bulwersującej, bo ukazującej środowisko, w którym działałam i które miało opierać
  • Odpowiedz
kobieta o konserwatywnych poglądach przestanie być dla ciebie czymś niemożliwym


@WielkiNos: dla mnie jakikolwiek człowiek o konserwatywnych poglądach to ciągle coś niemożliwego. Posiadając wiedzę o tym, że to kraje, które skończyły z konserwatyzmem szybciej, szybciej się też rozwinęły nierealnym jest dla mnie fakt, że ktokolwiek tęskni za zabobonami, religią czy ruskim mirem
  • Odpowiedz
@Ogau: to tylko pokazuje twoje ograniczenie, o takich Dukaj pisał:

A natężenie emocji po stronie globalistów, progresistów jest większe, jako że postrzegają oni zwycięstwa drugiej strony – czyli przerabianie rzeczywistości politycznej pod rzeczywistość kulturową bąbli konserwatystów, lokalistów – jako nie jedynie szarpnięcie liny "fiction" / "non-fiction" w przeciwną stronę, ale cofanie czasu, złamanie dogmatu historiozofii. Wszak Postęp jest nieunikniony, i oni znają jego kierunek. Wejrzeli we flaki Bytu.

Więc to trochę
  • Odpowiedz