Wpis z mikrobloga

@analboss tylko ci nazywani lewactwem przez tych co ich nazywasz prawakami wcale nie chcą od wielkości uzależniać opłat i innych nieprzyjemności związanych z samochodami to ty wiesz?

zdjęcie też z d--y dałeś, co mają opłaty do popełnienia wykroczenia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ranage: Oj tam stary nieaktualny mem wrzucasz. Ludzie jeżdża w parę osób w autach i dojeżdżają w konkretne miejsca. Autobus zajmuje tyle miejsca co 4 samochody, więc też powinien płacić odpowiedni podatek za wjazd do miasta
  • Odpowiedz
A lewaki ile płacą za ilość miejsca jakie zajmuje autobus? xD


@cwlmod: nie znam nikogo kto jeździ autobusem miejskim do sklepu. Serio. Widziałeś kiedyś autobus komunikacji miejskiej, który stoi zaparkowany pod centrum handlowym? Zdarzyło mi się kilka razy widzieć autobus turystyczny zaparkowany pod samym wejściem do centrum handlowego, ale to była jakaś lewacka akcja, bo wyglądał tak
ipkis123 - > A lewaki ile płacą za ilość miejsca jakie zajmuje autobus? xD

@cwlmod: ...

źródło: Krwiodawstwo2020-07-09-6-576x334

Pobierz
  • Odpowiedz
@ipkis123 Czyli cały czas jeżdżą i zajmują miejsca na drogach. Poza tym są ich całe zajezdnie i powinny płacić pełną opłatę za parkowanie w mieście x5
  • Odpowiedz
Ludzie jeżdża w parę osób w autach


@cwlmod: Tylko że nie. Średnio to około 1.5 osoby na samochód. W miastach jeszcze mniej.

Autobus zajmuje tyle miejsca co 4 samochody, więc też powinien płacić odpowiedni podatek za wjazd do
  • Odpowiedz
@cwlmod To teraz przelicz sobie ile zajmuje autobus w przeliczeniu na pasażera typku. I czy autobus parkuje na ulicy i zajmuje te miejsca cały dzień czy jedzie dalej?

Samochody przewożą kilka osób. Fakty są takie że średnia to z 1,3 osoby na samochód
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Autobus zajmuje tyle miejsca co 4 samochody, więc też powinien płacić odpowiedni podatek za wjazd do miasta


(
  • Odpowiedz
- Co proszę? Dlaczego miałbym więcej płacić bo jeżdżę dużym samochodem i zajmuje więcej miejsca?

GDZIE MOJA WOLNOŚĆ?


@analboss: Możesz to przekazać Rafałowi Trzaskowskiemu? Bo on zaraz otwiera w Warszawie strefę prześladowania ubogich i mały ale starszy samochód nie wiedzie, za to wjadą takie super-lochy po 2+ tony, jak na twoim zdjęciu.
  • Odpowiedz
Tylko że nie. Średnio to około 1.5 osoby na samochód. W miastach jeszcze mniej.


@wstanczyk: Nie obchodzi mnie lewacka średnia tylko stan faktyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autobus zajmuje tyle co miejsca, co 4 samochody, ale przewozi 30 razy więcej ludzi. Jeśli podzieliłbyś ten podatek na liczbę pasażerów, to kto zapłaci większy?

każdy powinien zapłacić taki sam podatek jak za auto. W końcu blokują drogi
  • Odpowiedz
Ty k---a lepiej nie sprawdzaj do kogo te autobusy w mieście należą xDDD


@Tokko: Dlatego nie powinno być żadnych złodziejskich opłat. Atuobusy jeżdżą puste przez większość czasu, a gdy trzeba to się spóźniają
  • Odpowiedz
@Tokko Podsumowując k0nfiarz nie ma pojęcia o podstawowej matematyce i nawet nie wie do kogo należą autobusy tylko myśli, że wjeżdżają do miasta xDDDD

Klasyka. Kiedy nie mają racjonalnych argumentów robią takie fikołki, że robią z siebie totalnych debili. Tylko samochodzik lewaku. Najlepiej wielki SUV jak w Ju Es Ej . Bo mniejszymi tylko lewaki jeżdżą XD
  • Odpowiedz
@cwlmod Lewacka średnia XDDDD
Matematyka też jest pewnie lewacka. Autobusy jeżdżą puste ahahahhahahahah. Chyba u ciebie na wsi jak mają w ND kurs do kościoła, bo na pewno nie w większych miastach.

Usuń konto idioto i nie kompromituj się dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lambo994: Hehe ale lewaki dają się manipulować jak dzieci xD

Fakty są takie, że macie niskie standardy życia, jak te korwinowe rurkowce, i chciecie innym wmówić, że jazda autobusami z menelami to jakiś cel życiowy dla ludzi xD

Wy się męczcie w autobusach a ja sobie kulturalnie dojadę gdzie chcę w klimatyzowanym samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wolę wam popierdzieć smrodami pod nosem niż wąchać meneli
  • Odpowiedz
@cwlmod Ty najpierw musisz się złożyć z innymi Mariuszkami na paliwo, żeby dojechać ze wsi do miasta, więc nie chwal się tak, że dorobiłeś się 20-letniego Passata, którego zalewacie ON składając się po 20 zł od łebka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Właśnie takie wieśniaki jak opisałem powyżej zawsze uważały za największą ujmę jazdę komunikacją miejską, rowerem itp. A musieli składać się w 4-5, żeby w ogóle na
  • Odpowiedz