Wpis z mikrobloga

po mieście się takim ciężko poruszać, ale jak dla mnie to problem właściciela. To on będzie szukał godzinę miejsca parkingowego.


@WielkiNos: no i zaparkuje na 4 miejscach, albo np. będzie dupą wystawał na pas drogowy i utrudniał przejazd. Ludzie to egoiści i tak właśnie się to skończy. Juleczka wypowiada się w głupi i agresywny sposób ale poniekąd ma rację.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: po lewej auto młodej singielki poruszającej się samochodem tylko po mieście, a po prawo auto rolnika z trójką dzieci, który potrzebuje dużego auta dla całej rodziny, dwóch psów, przewozu maszyn i narzędzi.
Lewactwo: "dowód na #!$%@? kapitalizmu!".

no i zaparkuje na 4 miejscach, albo np. będzie dupą wystawał na pas drogowy i utrudniał przejazd. Ludzie to egoiści i tak właśnie się to skończy. Juleczka wypowiada się w głupi i
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Tak naprawde to utrudnia innym kierowca. Gorzej sie parkuje bo zajmuje znacznie wiecej miejsca. Mozna niby powiekszyc miejsca parkinkowe, ale zmiesci sie ich mniej w ten sposob. W razie wypadku znacznie niebezpieczniejszy przez wysokosc (wali powyzej strefy zgniotu) i masy.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: O ile gardze przerośniętymi autami i wpychaniem pickupów bo ktoś jedzie po zakupy do lidla, tak jej argumenty to najgorszy inwalida świata. "S----------e kapitalizmu: bo ktoś może"
  • Odpowiedz
A jak ci się coś nie podoba i ci przeszkadza to twój problem.


@WielkiNos: jak on zajmie 4 miejsca parkingowe, a ja nie mam gdzie stanąć to jednak jest wtedy mój problem. Jak zaparkuje z dupą na ulicy i ja będę musiał się zatrzymać żeby go ominąć kiedy pas z przeciwka będzie wolny to wtedy też jest mój, a nie jego problem.

Jakby za takimi fanaberiami stała odpowiedzialność to nie mam nic przeciwko, ale przy ludzkiej mentalności to jest absolutnie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no i ma rację, miejsce tych wozów jest na wsiach, gdzie mogą być samochodami do pracy. Podatek od aut powinien być liczony nie od pojemności silnika, a od przestrzeni jaką te wielkie gówna zajmują. Skończyłoby się też szybko pchanie 1.0 z czterema turbinami do dwutonowych klocków.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie, nie jest to tylko problem właściciela, bo osoby potrącone przez pickupa mają o wiele mniejszą szanse na przeżycie niż podczas zderzenia z normalnym samochodem. Pewnie to samo tyczy sie wypadków samochod vs samochod
  • Odpowiedz
Z tym rolnikiem to w jakiej rzeczywistości sie dzieje?


@thomeq: w naszej. Takie sytuacje to normalna praktyka. Dziwi mnie, że chcesz z tym dyskutować.


A ten mandat to jakiej wysokosci bedzie? Odholuje ktos zle
  • Odpowiedz