Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie uważają, że mając 30 lat powinno ich wszystko boleć, nie mieć siły i w ogóle, że są starzy? Przecież większość ludzi mając 30 lat dopiero życie zaczyna można powiedzieć bo są po studiach i zazwyczaj w tym wieku dopiero ma się jakieś normalne życie zawodowe.

Nie znałam żadnej osoby po 30 która by się jakoś różniła mocno od 25 latka. Może po prostu tych narzekających tak to narzekanie postarza

#przemyslenia #gownowpis
  • 164
  • Odpowiedz
  • 25
@ZenujacaDoomerka do 25 organizm działa jak szalony. Regeneracja jest niesamowita, inne trawienie itp.
Ok 30 przeszedłem pierwsza operacje, bez zmiany diety udało się przytyć jakieś 15kg, a bieganie nie daje już tyle frajdy tylko człowiek myśli żeby sobie niczego w trakcie nie zepsuć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
200 zł oszczędności to bardzo pozytywne myślenie patrząc na to że większość Polaków nie ma żadnych


@ZenujacaDoomerka:
Mówisz tak, jakby stan finansów 20-latka w pierwszej robocie to było "większość Polaków". Podejrzewam, że sama jesteś jeszcze grubo przed 30 i nie zdajesz sobie sprawy, jak diametralnie różni się życie człowieka który ma, powiedzmy, 25 i 35 lat (spokojnie, ja też sobie nie zdawałem 10 lat temu).

10 lat temu - gówniane mieszkanie
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS

to jeszcze dużo przed Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama jestem w połowie między 30, a 40 i mam wrażenie że 26 lat to miałam miesiąc temu - tak to szybko #!$%@? xD


Może wspólna trumna, taniej nam wyjdzie
  • Odpowiedz
Ludzie nie dbają o siebie. Np. słynny ból w plecach. A spytaj się takiego czy kiedykolwiek ćwiczył mięśnie pleców to pikachu face


@onepnch: To raczej się powinno zacząć od wizyty u fizjo a nie od treningu pleców, bo są różne powody bólu. Jak masz choćby przodopochylenie miednicy to plecy bedą boleć, a treningiem mięśni pleców tylko pogłębisz wadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka A rzeczywiście 30-latkowie narzekają na bóle? Mam 36 lat i czuję się tak samo jak 15 lat temu. I tak samo nie mam kaca po imprezie. Myślałem, że te dolegliwości 30-latków to tylko memy.
U znajomych widzę rzeczywiście mniejszy polot, ale bardziej wynikający ze zmniejszonej fantazji i chęci działania niż z bólu.
  • Odpowiedz
@smk666: nje znam nikogo kto żyje jak ty poza jednym bogatym wujkiem, reszta żyje tak samo że płacą za mieszkanie większość pieniędzy i próbują przeżyć. Mi już zostaje kilka k po zapłaceniu wszystkiego ale raczej wkrótce się to zmieni bo inflacja zapierdziela a minimalna tylko wzrasta
  • Odpowiedz