Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak radzić sobie po odstawieniu alkoholu? Nie piję już 5 dzień i o ile nie mam jakiś majaczeń czy drgawek to pobolewa mnie punktowo głowa, nie mogę do 3 w nocy zasnąć plus czasami zimne poty w nocy. Plus ogólnie czuję się strasznie zdołowany. Już od dłuższego czasu zacząłem sport uprawiać, żeby znaleźć sobie jakieś inne zajęcie zamiast picia i w sumie coś to daje, bo jak się wymęczę porządnie to nie mam ochoty na picie. Ogólnie nie mam teraz jakiegoś wielkiego ciśnienia, ale jak jestem w sklepie to chodzą za mną myśli czasami, że 4 piwka w sumie nie zaszkodzą. Dodatkowo lekko suplementuję jeszcze elektrolity, lekko bo nie wiem ile powinienem i nie chcę znowu przesadzić w drugą stronę.

Po którym dniu powinno się to u mnie w miarę unormować, czyli umożliwić mi w miarę normalne funkcjonowanie? No i najważniejsze czy macie jakieś porady? Mogą być proste, każda wasza wskazówka będzie dla mnie na wagę złota.

Za porady dziękuję z góry.
#alkohol #alkoholizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Nie mam żadnych tipów na to, ale chciałem napisać żebyś się trzymał. Wytrwasz to będzie coraz lepiej.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > U mnie najgorsze jest to, że jak zasypiam mam wrażenie jakby mi mózg się wyłączał (ciężko to opisać, wkręcam sobie że umieram) i ogromnego ataku paniki dostaję, że aż wyskakuję z łóżka.

na tym polega sen xD to wlasnie fajne jak sie znika z rzeczywistosci


·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeżeli masz ogólnie ciągoty do alko, zostań kierowcą zawodowym. Łatwiej ci będzie odmówić piwka znajomym na spotkaniu. Jeśli wiesz, że jesteś alkoholikiem, to jesteś nim do końca swoich dni. Rożnica polega na tym, czy praktykującym, czy tez nie.
Jako że masz świadomość problemu i wdrożyłeś środki zaradcze, to polecam również ten klip video jako ciekawostkę:
https://www.youtube.com/watch?v=DCwGtCvMd2Y&ab_channel=KrzysztoF-1974-yogi

..jak zasypiam..wkręcam sobie że umieram.."

Nie mogę teraz tego znaleźć, ale gdzieś wyczytałem, że
mischa666 - @mirkoanonim: Jeżeli masz ogólnie ciągoty do alko, zostań kierowcą zawodo...
  • Odpowiedz