Wpis z mikrobloga

byłem dziś w tym syfie zwanym #biedronka. przy nabijaniu szparagów zablokowała mi się kasa i trzeba było czekać na obsługę. pani podeszła, zalogowała się do systemu i zwróciłem uwagę, że kasa się zablokowała przez nieprawidłową wagę szparagów (waga 440 g, oczekiwana waga 500 g). z ciekawości wziąłem kilka innych wiązek i wychodzi na to, że biedronka wali w #!$%@? nie tylko na cenówkach, ale i na wadze produktów. różnice czasem mniejsze, czasem większe, ale w skali całego kraju już pewnie kilka złotych złodzieje z biedronki przytulą ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziwnym trafem na około 5 sprawdzonych wiązek żadna nawet nie zbliżyła się do 500 g. w komentarzach więcej zdjęć.

#oszukujo #januszebiznesu
maciekXDDD - byłem dziś w tym syfie zwanym #biedronka. przy nabijaniu szparagów zablo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: smieszne jest to ze jak oni leca w #!$%@? to jest wszysto spoko i ojej pomylka(taaa, pomylka na 90% pęczków), ale jak ty byś sobie dołożył i oszukał albo nabił inne tańsze jabłka czy pomidory to od razu przestępca pierwszej wody i 20 lat więzenia
  • Odpowiedz
@simon999: jak rolnik nie jest januszem i ma w kontrakcie, że ma być 500G szparaga, to daje zawsze 520G, żeby się wszystko zgadzało. Jak kupujesz np. małe pomidorki w opakowaniu 500G, to masz tam 520G.
  • Odpowiedz
pozdrawiam #programista15k tych kas, u mnie sie zawiesila tez podczas zakupow ale plus ze rabaty nalicza na biezaco a nie jak w lidlu, tam to programista top tier, rabaty widzisz czasami po nacisnieciu ze chcesz paragon, dopiero na SAM koniec gdzie nie ma chyba prostego kroku w tyl jakby cos nie szlo. W lidlu tez zakodowali kretyni tak ze jak masz odmowe platnosci karta to trzeba czekac na obsluge by
  • Odpowiedz
@maciekXDDD: powinien być zakaz stosowania wag po odłożeniu produktów w kasach samoobsługowych. Chcą przycebulić na kasjerkach to niech zrobią działający system wizyjny pozwalający określić czy nie kasujesz plejstacji jako ogórków, a nie badanie ciężaru który przecież różni się od rzeczywistego gdy np produkt oprze się o obudowę tej wagi albo coś podobnego. Żabka działa prężnie w tym kierunku także to nie jest coś nie do zrobienia
  • Odpowiedz