Wpis z mikrobloga

Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą. Po c--j wy jesteście w związkach z takimi wiecznie niezadowolonymi zrzędami? Ten typ streamuje na twitch i ta kobieta regularnie go poniża i regularnie wszystko jej nie pasuje i wiecznie ma skwaszoną morde i zrzędzi. Czy naprawde potrzeba wsadzenia raz w tygodniu po ciemaku swojej parówki w gumie w leżącą marudzącą kłodę z wieczną mordą srającego kota jest taka silna?

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #twitch #cuckold #p0lki #p0lka #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
PierdekAlonso - Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą...
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś widziałem z nia kawałek streama to mówiła że chciałaby zarabiać że streamowania tyle żeby nie musieć pracować na etacie (nie wiem jak to teraz wygląda). Ale ja w sumie to nie jara granie w gierki, że ona mogłaby tylko gadać a simpy będą wpłacać pieniądze.
  • Odpowiedz
@hhj34: Sake zakładanie tutaj konta, czytanie komentarzy i komentowanie, używanie zaimków chłopa dla niepoznaki to bardzo zły pomysł. Moja rada daj sobie spokój i nie zwracaj uwagi - pogarszasz tylko sytuację.
  • Odpowiedz
widzę że same spece tutaj siedzą i pier*olą o czymś o czym nie mają pojęcia, chyba nikt z was dawno tam nie wchodził co?


@hhj34: na twój g---o stream dla spermiarzy? jeszcze tak na głowę nie upadłem zeby tam wchodzić.

ale jak się jest przegrywem życiowym to trzeba komentować czyjeś życie w sieci hahaha wracajcie do swoich panienek, bo na pewno je macie :P


napisała streamerka która sama sobie nawet
  • Odpowiedz