Wpis z mikrobloga

Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą. Po #!$%@? wy jesteście w związkach z takimi wiecznie niezadowolonymi zrzędami? Ten typ streamuje na twitch i ta kobieta regularnie go poniża i regularnie wszystko jej nie pasuje i wiecznie ma skwaszoną morde i zrzędzi. Czy naprawde potrzeba wsadzenia raz w tygodniu po ciemaku swojej parówki w gumie w leżącą marudzącą kłodę z wieczną mordą srającego kota jest taka silna?

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #twitch #cuckold #p0lki #p0lka #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
PierdekAlonso - Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą...
  • 145
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: Śledzę bonkola jakoś od około 10 lat od czasów gdy dopiero zaczynał streamować grając chociażby w warZ i od kiedy ta typiara sakebini zaczęła się pojawiać czyli od 6-7? lat to zawsze była #!$%@?ąca i #!$%@?ęta. Najlepsze jest to że ona ma wiecznie pretensje a nic nie robi. Skończyła jakieś gówno studia i nie chciało się jej pracować za minimalną to rzuciła robotę i bonkol(średnio jakoś po 700-1200widzów) zaczął
  • Odpowiedz
@kosynier653: Ta, zaraz po tym jak ją bonkol zhostuje kończąc streama, stały motyw to zaczynanie streama gdy stary kończy aby jej dał hosta na koniec i tylko dlatego jest takie wrażenie. Czasami zaczyna streama w losowej porze to ma o wiele mniejsze liczby o ile bonkol nie rzuci po czasie hosta czy nie da info na swoim discordzie. Na kanale nvidii(na który też się wkręciła tylko i wyłącznie dzięki swojemu
  • Odpowiedz
@Kernwaffe: Szczerze to współczuje oglądać coś takiego tyle lat. Ja wpadne na kilkanaście minut raz w tygodniu i często trafiam na tę babę :/

btw raz miałem okazję zagrać z Bonkolem w Among Us w VR Chacie xD
  • Odpowiedz
@Protectorx: Kiedyś była zupełnie inna atmosfera, chłop tyle lat streamuje że zdążył zdziadzieć i wyłysieć. Ale mimo wszystko wciąż dobry streamer dla casualowych widzów których nie interesują ci wszyscy streamerzy młodego pokolenia, różnorodny content, gotowanie, irl'e z różnych miejsc, a nie granie całe życie w jedną grę, codzienne streamy najczęściej 6-8godzin i zawsze informacje kiedy i o której stream co jest wyjątkiem wśród tych wszystkich streamerów którym się w dupie
  • Odpowiedz
@Kernwaffe: 16 lat to jest komplement, dla niej przeżycie dnia jest problemem, brak prawa jazdy, ciągłe depresje choroby jakieś stany depresyjne, gdyby nie Bonkol ona pewnie by siedziała w jakimś ośrodku dla chorych psychicznie ale rodzicie by się nią opiekowali, nie ma opcji żeby ona była w stanie zarobić na najtańszy pokój i jedzenie dla siebie, to jest kaleka życiowa i chłop powinien brać jakieś dotacje z pefronu na nią
  • Odpowiedz
@Kernwaffe: No normalnie jakby ktoś słowo w słowo opisał moje spostrzeżenia odnośnie tego, co tam się wyprawia. Do Bonkola zawitam raz na ruski rok z sentymentu, bo na oglądanie streamów nie mam czasu, ale za każdym razem, jak widzę Sake, to załącza mi się PTSD. Tylko czekam, aż nagle znikąd się odpali z kłótnią o byle gówno. Pamiętam też (bo w sumie mindfuck miałe spory), w sumie byle podstawowe czynności
  • Odpowiedz
@dziurooka_sroka: Dobrą mordą był to on może z 5-10 lat temu, od kilku lat nagminnie #!$%@? innych strimerów i ich widownie swoim jojczeniem na wszystko że strimy juz niewygladają jak w 2013.
Zagląda wszystkim do portfelów, analizy z #!$%@? jak julka po psychologii, a jak widac sam ma od lat istne kongo na chacie!
Mocno parafrazująć klasyka " He get what he fucking deserve"!
P.S Za akcje #!$%@? starej gwardii
  • Odpowiedz
@dziurooka_sroka: Akurat oni mieszkają w Katowicach to brak prawka w tym przypadku jest najmniejszym problemem, a nawet bym rzekł że niedogonością z dołu listy.
Jak mówisz ona jest chora i wymaga terapii czy czegoś, ale jak ktoś sam nie chce + nie ma w okół stanowwczych osób co by nią potrząsneli, a jedynie beciaka w postaci zgorzkniałego boomera to jest jak jest (tak wiem ze nie zawsze taki był, pamiętam
  • Odpowiedz