Wpis z mikrobloga

Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą. Po #!$%@? wy jesteście w związkach z takimi wiecznie niezadowolonymi zrzędami? Ten typ streamuje na twitch i ta kobieta regularnie go poniża i regularnie wszystko jej nie pasuje i wiecznie ma skwaszoną morde i zrzędzi. Czy naprawde potrzeba wsadzenia raz w tygodniu po ciemaku swojej parówki w gumie w leżącą marudzącą kłodę z wieczną mordą srającego kota jest taka silna?

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #twitch #cuckold #p0lki #p0lka #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
PierdekAlonso - Chłop sie postarał, zrobił jedzenie swojej pani a ta do niego z mordą...
  • 145
  • Odpowiedz
@calinowski: po tym jak ona się zachowała i wyszedł, jak widać mu nie pasuje ale pewnie chłop nie wie jak zareagować na jej wybuchy emocjonalne (i pewnie nie chce też kończyć kilkuletniego zwiazku), więc Imo należy uświadamiać zagubionych facetów co robić w takich sytuacjach, nie dawać sobie wejść na głowę i postawić sprawę jasno że ma się ogarnąć i cie szanować a jak nie i sytuacja się powtarza to zakończyć związek.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: Patrzcie, a taki Bonkol był hop do przodu cwaniak parę lat temu, a teraz jak #!$%@? płacze i tupie nóżką przed jakąś brzydką boderką. xD Dobrze, że już od dobrych kilku lat nie śledzę tego towarzystwa pozerów.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: Wiedziałem, że akcje z nią prędzej czy później trafią na wykop. Ciągle wydziera się na chłopa i robi mu o wszystko problem. Dobry z niego chłop, a wpakował się w taką sytuacje. Nie rozumiem jak z własnej woli można utrzymywać taką relacje.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: to jest wierzchołek góry lodowej, kto kojarzy aferę z Dysonem ten wie. Niemniej jednak sporo się zmieniło, znormalniało, a taki wykopowy lincz nikomu nie pomoże.
  • Odpowiedz
Ja się dziwie temu chłopu że jemu się to chcesz utrzymywać karmić i opiekować się tym, ona ma takie zjazdy że jakby ją wykopał z chaty to tylko pod most albo do rodziców bo sama to sobie chyba chleba nie posmaruje, na wszystko alergie i nic się jej nie chce, zjazdy psychy takie że tylko w łóżku leży, biedny bonczi
  • Odpowiedz
nie znam, ale mi to wygląda jak ustawka pod wyświetlenia


@rogerro: Pomyślałam o tym samym, filmik z akcji się roznosi, niektórzy lubią "dymy", więc zaczną ich oglądać i cyk, dodatkowa atencja. A nawet tego nie obejrzałam, tylko przeczytałam wpis i komentarze xD
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Też śledziłem do momentu bana nie wiadomo za co xD Szkoda bo człowiek się zżył ze społecznością, z tym ciągłym ,,bonkol kiedy my summer car" albo ,,kiedy gothic", irle były spoko, ale nie ma co się pchać tam gdzie cię nie chcą :D
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: widzę że same spece tutaj siedzą i pier*olą o czymś o czym nie mają pojęcia, chyba nikt z was dawno tam nie wchodził co? może wtedy byście tak nie pisali :D ale jak się jest przegrywem życiowym to trzeba komentować czyjeś życie w sieci hahaha wracajcie do swoich panienek, bo na pewno je macie :P
  • Odpowiedz