Wpis z mikrobloga

bo obrót jest większy ¯\(ツ)/¯


@aarahon: bo może uwaga, niespodzianka - jest taniej więc więcej osób może sobie na to pozwolić
  • Odpowiedz
@4ntymateria: Czyli mówiąc krótko wystawiłeś baita i robisz gownoburzę. Ceny na lotniskach w PL są odjechane od zawsze. Zresztą czynsze za wynajem takiego miejsca na lotnisku obstawiam, że też są odjechane...
  • Odpowiedz
@Mmiko: Już od dawna mówię że we włoszech jest taniej niż w polsce. Wenecja,centrum miasta nad kanałem,Karfur a tam jabłka po 1,5 euro i sok po 1,20euro 2litry xD Aperol za 3euro od kieliszka no to panie. W Polsce w Ustce zapłacisz 25 xD
  • Odpowiedz
@4ntymateria: każdy się śmiał jak mówiłem, że brażne gatro, hotelarskie lecą w ch.ja po covid. I lecą bo oni muszą się odbić. A frajerzy płacą. Nie stołuję się w kraku ale na wyjazdach powyżesz 70km od krakowa jest sporo miejsc gdzie można dobrze pojeść za normalną cenę. Trzeba tylko chcieć.
  • Odpowiedz
@4ntymateria: W sobotę z 2 córami pojechaliśmy na przejażdżkę rowerem do sąsiedniej wioski. W drodze namówiły mnie na jakieś zimne przekąski. W kieszeni miałem 20 zł więc się zgodziłem. Myślę weżniemy po gałce loda i wracamy. Na miejscu jedna wzięła najmniejszego świderka z 8, druga najmniejszy napój lodowy za 10, a ja maślę, że wezmę choć wodę, ale najtańsza była z 3,50.
  • Odpowiedz