Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

No dobra, minęło kilka kolejnych tygodni, tygodni które były przepracowane mogę śmiało powiedzieć na 95%.

Ważę obecnie najwięcej w życiu bo około 124-125kg, najwyższe ważenie 125,2kg co jest moim absolutnym rekordem, a jeszcze lepsze jest to, że sylwetka wcale nie jest tak bardzo zalana.

Wpadł rekord siłowy w 5 ruchach na ławce, całe 175kg przy zachowanej technice, tutaj filmik - https://streamable.com/ydyal4
Chociaż w wyciskaniu trochę wyprzedziłem @Kasahara bo w innych bojach obecnie raczej bym nie powalczył.

Całość sylwetki prezentuje się tak - https://streamable.com/lnrl1s
Jak widać 10iu gh dziennie i insulina nie powiększyły mi środkowej sekcji.

Na przyszły tydzień zaplanowany mam minicut który pewnie skończy się dobrymi 5kg spadku wagi. Cieszy fakt że na kilka dni będę mógł odpocząć od wpychania w siebie 800-1000ww i 400b.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 270B/30T/540WW 5x
Wolne - 300B/35T/200WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Białko liczę tylko „pełnowartościowe”.

Saa:
Test
Bold
Primo

Gh (pre)
Insa krótka (pre i post dni średnie i wysokie)
Insa długa (dni wysokie)
IGF LR3 - pierwszy tydzień z 4.

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 7x30min.
Kroki 10k codziennie.

Pozdrawiam.

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost
PS2. Prowadzę online i jest to moja jedyna praca. :)

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w ...

źródło: IMG_8634

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Banicjusz: ogolnie to wiesz, takie pytanie mozna zadac kazdemu xD a po co biegacz tak cisnie, zre suple, wydaje kase na fizjo, na buty zeby przebiec maraton 10 minut szybciej? nic z tego nie ma i tak nadal jest sprawny i szybki, a mimo wszystko to robi xD

ludzie maja rozne cele i robia to dla siebie, BO CHCA, BO MOGA i tyle xD ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
to jest takie malo mleczne? tylko bardziej jak napoj to bialeczko?


@Zimny-jak-lod: Ciężko mi powiedzieć, no smakuje dla mnie jak jakiś napój mleczny pomimo że z samą wodą pije. Ciężko mi się bardziej nad tym rozwodzić bo smak nigdy nie był szczególnie istotny dla mnie, często wlewam do tego np 30g oliwy jak akurat tłuszczy muszę dobić, też nie stanowi to żadnego problemu. Kilka łyków i załatwione :) Na tym poziomie
  • Odpowiedz
  • 1
@quezygnu6: 650zł z góry za 2 pierwsze miesiące prowadzenia. Później 300/miesiąc lub 500/2miesiące.
Samo rozpisanie treningu 200zł, rozpisanie z miesięcznym korygowaniem techniki online 250zł.
Klientów mam stałych około 50-60 osób + w tygodniu zawsze ktoś pisze o plan.
Diety rozpisuję od niechcenia już teraz, nie lubię tego robić, przekierowuje raczej do mojej dziewczyny która jest mgr. dietetyki.
  • Odpowiedz