Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

No dobra, minęło kilka kolejnych tygodni, tygodni które były przepracowane mogę śmiało powiedzieć na 95%.

Ważę obecnie najwięcej w życiu bo około 124-125kg, najwyższe ważenie 125,2kg co jest moim absolutnym rekordem, a jeszcze lepsze jest to, że sylwetka wcale nie jest tak bardzo zalana.

Wpadł rekord siłowy w 5 ruchach na ławce, całe 175kg przy zachowanej technice, tutaj filmik - https://streamable.com/ydyal4
Chociaż w wyciskaniu trochę wyprzedziłem @Kasahara bo w innych bojach obecnie raczej bym nie powalczył.

Całość sylwetki prezentuje się tak - https://streamable.com/lnrl1s
Jak widać 10iu gh dziennie i insulina nie powiększyły mi środkowej sekcji.

Na przyszły tydzień zaplanowany mam minicut który pewnie skończy się dobrymi 5kg spadku wagi. Cieszy fakt że na kilka dni będę mógł odpocząć od wpychania w siebie 800-1000ww i 400b.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 270B/30T/540WW 5x
Wolne - 300B/35T/200WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Białko liczę tylko „pełnowartościowe”.

Saa:
Test
Bold
Primo

Gh (pre)
Insa krótka (pre i post dni średnie i wysokie)
Insa długa (dni wysokie)
IGF LR3 - pierwszy tydzień z 4.

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 7x30min.
Kroki 10k codziennie.

Pozdrawiam.

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost
PS2. Prowadzę online i jest to moja jedyna praca. :)

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up10.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w ...

źródło: IMG_8634

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@Puuch12: Marzyło mi się bycie kulturystą, a od pierwszego startu na bombie szło mi w tym już naprawdę fajnie.

Boję się, robię wszystko tak żeby bać się mniej i zapobiegać na ile mogę wszelkim patologiom.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx Tak szczerze, da się w naturalny sposób zbudować taką sylwetkę czy trzeba coś brać? Kompletnie się nie znam na siłowni, więc pytam.

Wątpię że samą dietą bez żadnych wspomagaczy(przysłowiowego kłucia dupy), suplementów, białek, keratyn itd można dość do takiego poziomu, ale może się mylę.
  • Odpowiedz
Tak szczerze, da się w naturalny sposób zbudować taką sylwetkę czy trzeba coś brać? Kompletnie się nie znam na siłowni, więc pytam.


@Banicjusz: Jasne że się da naturalnie, wystarczy basen góra dwa razy w tygodniu... A na poważnie, nie zbudujesz takiej sylwetki naturalnie, ale to jeszcze nic, na środkach też nie zbudujesz takiej sylwetki, chyba że dodasz do tego mnóstwo wyrzeczeń i pracy przez LATA, nie dwa, trzy lata, ale zdecydowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@IntruderXXL @Lewusx Po co się tak faszerować? Jaki jest tego cel? Nie lepiej naturalnie budować mięśnie?

Rozumiem że siłownia może być hobby, można być trenerem i się z tego utrzymywać, zajebista sprawa, ale po co brać jakieś wspomagacze, przecież to całkiem bez sensu i niszczy całą zabawę z treningu i przekraczania swoich kolejnych limitów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx: tętno w pobliżu 100 u sportowca, w dodatku z początkami kardiomiopatii przerostowej, ale "lekarz" mówi że wszystko git xDD zasięgnij drugiej opinii, a #!$%@?ć będę, bo po to jest mirko

dalej oszukuj samego siebie, daleko zajdziesz xDD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Do konca roku, jak utrzymasz OGIEN i bedziesz ROZJUSZONY, w jaki wynik w total celujesz/obstawiasz za pol roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na poczatku 2025 akurat

czy przy wadze 175 kg ciezko jest Ci wykonywac podstawowe czynnosci jak wstawanie z krzeselka? xD albo wiazanie butow? pytam serio xD

ile masz w obwodzie kalduna? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Rozumiem że siłownia może być hobby, można być trenerem i się z tego utrzymywać, zajebista sprawa, ale po co brać jakieś wspomagacze, przecież to całkiem bez sensu i niszczy całą zabawę z treningu i przekraczania swoich kolejnych limitów.


@Banicjusz: Takie zajęcie. W każdym "zawodzie" jest jakieś ryzyko zawodowe i trzeba się z nim liczyć. Na pewnym poziomie dochodzi się do kresów tego co może ludzkie ciało, wtedy potrzebne jest wspomaganie aby
  • Odpowiedz
Do konca roku, jak utrzymasz OGIEN i bedziesz ROZJUSZONY, w jaki wynik w total celujesz/obstawiasz za pol roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na poczatku 2025 akurat


@Zimny-jak-lod: Wiesz co, po tym jak bardzo zszokował mnie obecny progres stwierdziłem że nic nie będę zakładał tylko dawał z siebie wszystko i cisnął w każdym aspekcie i zobaczymy dokąd dojdę :)

Co do WPI, to tylko i wyłącznie jedno używam,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Banicjusz: A ja na to patrzę tak, że właśnie zaczyna się jeszcze większa „zabawa”. :D

No i jestem czynnym zawodnikiem, nie robię tego żeby być duży, robię to dla wyników.
  • Odpowiedz