Wpis z mikrobloga

Pracuję sobie w szpitalu i mam czas pracy według umowy o pracę 7h i 35minut/dobę i kontakt ze środowiskiem radioaktywnym.
No i doszedłem ostatnio do wniosku, że nie będę w pracy ani minuty dłużej. Siedzę sobie w poradni, jest 14.34 i mówię do wchodzącego pacjenta, że "Proszę Pana ale ja skończyłem swoją pracę, jest 14.35 i właśnie ją skończyłem". Ubrałem się i wyszedłem xD
Widok ludzi którzy czekali kilka msc. na konsultację bezcenny. Zaczęli krzyczeć, że to bezczelność, bo czekają tutaj od rana.
Sry ale ja mam płacone za 7h i 35 minut i nie będę robił za darmo w czynie społecznym.
Szanuje swój prywatny czas, umówiony byłem do kina. Odbiłem kartę na wyjściu ze szpitala i do widzenia.
Niech sobie piszą skargi.

#praca #szpital #zdrowie #leczenie #lekarze #praca #pracbaza #korpo
  • 175
  • Odpowiedz
@gracilis: i bardzo dobrze. Głównym winnym jwst rejestracja, która upycha ludzi. Oprócz tego zawsze mnie zastanawiało czemu w szpitalach panuje zasada kto pierwszy ten lepszy w kolejce, zamiast przychodzić na konkretnie umówione godziny tak jak to jest prywatnie.
  • Odpowiedz
@Czostek303:
Wina w 90% jest zarządu ale może też być lekarza.
Osoby rejestrujące nie wybierają sobie na którą godzinę zarejestrują danego pacjenta tylko mają protokół że przypada 10 minut na osobę i #!$%@? muszą tego się trzymać.
A wina lekarza bo np. w rejestracji dają co 10 minut osobę a lekarz jedną obsługuje 15.

Nie bez przyczyny nazywa się to SŁUŻBA zdrowia. Dobrze jeszcze że chirurg nie wyszedł w środku operacji
  • Odpowiedz
w większości szpitali


@gracilis: Nigdy się z tym nie spotkałem.
A swoją drogą: jakbyś był motorniczym tramwaju i skończyłby Ci się umówiony czas pracy w połowie trasy, to wysiadłbyś z tramwaju i zostawił na środku drogi z pasażerami?
  • Odpowiedz
@gracilis: Pójdź z tym do zarządu że są #!$%@?.
Czasami musisz się skonfrontować z przełożonym że #!$%@?ło go z danym terminem. A jak przełożony jest #!$%@? to zmieniasz prace - tak przynajmniej zachowują się dorośli ludzie a nie obciążają tym osoby trzecie gdzie od tego badania może zależeć ich zdrowie i życie
  • Odpowiedz
  • 69
@mayek No tak. Nie mój problem ze pracodawcą nie potrafi rozplanować czasu pracy. Na wykop piszą że na nikt nie ma zamiaru pracowac na Janusza prywaciarza
  • Odpowiedz
@gracilis:
Może jesteś nad wyraz #!$%@? i nie traktujesz tego jako twój problem ale jest to min. mój problem że mamy tak nie kompetentną służbę zdrowia za którą płacimy.

Czyli jak całe to Państwo odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
  • Odpowiedz
@gracilis: no i git. Według mnie to patologia jest upychanie na siłę pacjentów w kolejce. Później z takiej wizyty i tak nic nie ma bo lekarz jest nie wydajny. Jedyne czym gardzę to jak lekarz w kolejke na NFZ upycha swoich prywatnych i wtedy moja wizyta na NFZ jest robiona na #!$%@?.
  • Odpowiedz