Wpis z mikrobloga

Problem z polską przestępczością, określmy ją jako - X
Przestępczość obcokrajowców z poza europy, określmy jako - Y

Zawsze lepiej jest mieć mieć tylko X niż X+Y
To, że występuje X, nie znaczy że też musimy też mieć Y.
Gdzie przykłady z zagranicy dodatkowo pokazują, że Y jest wielokrotnością X.

Dla wszystkich co lubią używać argumentów "polacy też gwałcą" ,"polacy też popełniają przestępstwa".

#imigranci #polska #bekazlewactwa #statystyka #europa #przestepczosc
toniemojekonto1 - Problem z polską przestępczością, określmy ją jako - X
Przestępczoś...

źródło: eurostat

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: jak znajdziesz inne rozwiązanie poza migracja na kurczącą się populację polski oraz brak rak do pracy - co będzie miało tragiczne skutki w konsekwencji - to możemy wtedy pogadac o przestępczości.
  • Odpowiedz
  • 328
jak znajdziesz inne rozwiązanie poza migracja na kurczącą się populację polski oraz brak rak do pracy - co będzie miało tragiczne skutki w konsekwencji - to możemy wtedy pogadac o przestępczości.


@matti-nn: Jak pijesz rano kawę, i kawa zaczyna ci się kończyć, a chcesz się jej jeszcze napić to dolejesz sobie wody czy zrobisz więcej kawy ?

Zgaduje, że kawy. Więc dlaczego chcesz dolewać wody ?

Tak samo z państwem
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1:
To slucham propozycji jak należy ją naprawić.

Na marginesie: Niemcy mają niewiele wyzszy crime rate od Polski mimo że wszyscy do nich ciągną jako do jednego z najbogatszych krajów. Wykrywalność przestępstw tez mają zapewne wyższa. Takze manipulujesz jak Ci wygodnie.
  • Odpowiedz
jak znajdziesz inne rozwiązanie poza migracja na kurczącą się populację polski oraz brak rak do prac

@matti-nn: Czy potrafisz wytłumaczyć, w jaki sposób sprowadzenie do Polski milionów niepracujących murzynów i utrzymywanie ich za pieniądze polskich podatników sprawi, że Polacy nagle zaczną się rozmnażać i spadnie bezrobocie?
Nawet jakby ci murzyni pracowali, to jak to ma wpłynąć na dzietność Polaków? Jeśli już to ją jeszcze bardziej zmniejszy, bo część kobiet, zamiast
  • Odpowiedz
  • 453
Niemcy mają niewiele wyzszy crime rate od Polski mimo że wszyscy do nich ciągną jako do jednego z najbogatszych krajów. Wykrywalność przestępstw tez mają zapewne wyższa. Takze manipulujesz jak Ci wygodnie.


@matti-nn: XDDDD

Polska 1,89 przestępstw na 100 000
Niemcy 10,07 przestępstw na 100
  • Odpowiedz
@ibilon: ja jestem za kontrolowana migracja. Nie zmieni ona dzietnosci ale unikniemy krachu emerytalnego na przykład.
A wraz z tym jak staniemy się coraz bogatszym krajem będziemy atrakcyjni dla szemranych elementów także zza granicy i jest to naturalne zjawisko.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@matti-nn do tego wjazd na wizy pracownicze nie żadne azyle pół roku bez roboty albo przestępstwo wylot. Można by pomyslec o jakimś teście z podstaw jezyka polskiego i polskiej historii kultury po np 5 latach przebywania i jak zdany można o obywatelstwo się ubiega jak nie to kolejny po powiedzmy 7 latach jak znów nie zdany wypad. Mozna zmodyfikować okresy, kryteria ale coś w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: chlopie, Ty zdajesz sobie sprawę że podałeś mi linka do artykułu gdzie nie ma żadnego źródła?
Ehh. Aż się odechciało dyskutować.
Niestety Ty i Tobie podobni są mega podatni na manipulacje co niniejszym udowodniłeś.
  • Odpowiedz
chlopie, Ty zdajesz sobie sprawę że podałeś mi linka do fejkowej strony polskiego radia a w artykule nie ma żadnego źródła?

Ehh. Aż się odechciało dyskutować.

Niestety Ty i Tobie podobni są mega podatni na manipulacje co niniejszym udowodniłeś.


@matti-nn: Skąd sie tacy jak ty biorą to nie wiem. Jeśli dane nie pasują ci do tezy to gorzej dla danych ( ͡°
  • Odpowiedz
ja jestem za kontrolowana migracja. Nie zmieni ona dzietnosci ale unikniemy krachu emerytalnego na przykład.

@matti-nn: Krach emerytalny już nastąpił, ZUS jest bankrutem i państwo musi dopłacać do emerytur, więc nie wiem czego ty chcesz unikać. System emerytalny to piramida finansowa i jest nie do utrzymania. Żeby sfinansować obecne emerytury, trzeba by było sprowadzić do Polski więcej pracowników, niż teraz jest w ogóle mieszkańców. A potem, żeby im wypłacić emerytury,
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: muszę przeczytać o metodologii tych statystyk zanim sie wypowiem, bo nie łykam nagłówków tak jak ty to zrobiles. Wyniki są sprzeczne ze wszystkimi znanymi indexami przestępczości. Wynikało by z nich że Norwegia ma dwa razy wyższa przestępczość niż Polska czego nie potwierdza żadne inne źródło.
  • Odpowiedz
bo nie łykam nagłówków tak jak ty to zrobiles.


@matti-nn: jak nigdzie nie dałem ci nagłówka, tylko link do artykułu i jego treść, link do danych na stronie eurostatu, a na górze masz mapke na bazie danych eurostatu z 2017r.

Masz skrajne wyparcie danych przeczących twoim tezom. Bawisz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Jak nie sprowadzisz murzynów to będziesz miał TRAGICZNE skutki!!!!!
A jak sprowadzisz to jakie będziesz miał skutki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo na pewno nie mniej tragiczne niż brak bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo ludzi > Ślepe dążenie do ciągniecia nieskończonej spirali ZUSowieskiej
@matti-nn
  • Odpowiedz