Wpis z mikrobloga

Zakolak ma problem z reklamami w kinie
Ten sam zakolak n--------a reklamami w swoich filmach w ilościach polsatowskich
Jak można być takim hipokrytą albo idiotą? Albo jedno i drugie

Wyprzedzając argumenty Mariuszy z Brajton, że jego filmy sa za darmo - nie nie są - płace yt premium zeby nie oglądać reklam a on obchodzi system i wkleja je do swoich filmów
i tak wiem moge przewinac te jego reklamy... dokładnie tak samo jak on moze przyjsc pozniej na film
i wiem moge nie ogladac kanalu zero (raczej tego nie robie) tak samo jak on nie musi chodzic do kina
To on ma z tym problem nie ja
ja mam problem tylko z tym ze to j----y hipokryta
(oraz oczywiscie z tym, ze to pisowski podnóżek ale to wpis nie o tym)

#kanalzero #stanowski
kalafi0r - Zakolak ma problem z reklamami w kinie
Ten sam zakolak n--------a reklamam...

źródło: jasta

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 521
@PiccoloColo Najbardziej przeraża, że pojawiają się głosy o jego kandydaturze na prezydenta. Nikodem Dyzma w nowym wydaniu to jest to czego potrzebujemy w obecnych czasach.
  • Odpowiedz
  • 2
@ali_baba: Wg mnie dobrze bo komu on głosy zabierze? Konfie albo Pisowi. Coś czuje, że pójdzie jakis przekaz z góry i jednak nie wystartuje i coś wymysli w stylu ze nie chce mu sie albo coś
  • Odpowiedz
  • 32
@kiszczak: no to są właśnie te jego sztuczki "hehehe nazwe sie hipokryta i nikt nie moze juz mnie tak nazwac". Mordo takie cos to moze w gimbazie przechodzi :)
  • Odpowiedz
  • 30
@kalafi0r: nie rozumiem bólu d. o jego uwagę, mnie też wk**** jak przychodzę na film za który zapłaciłem i dostaję 20 minut głupich reklam. Gdyby były dwa rodzaje biletów, "z reklamami" i "bez reklam" to chciałbym dopłacić i mieć film a nie sieczkę reklamową.
Jego kanału nie oglądam, więc mi to zwisa.
  • Odpowiedz
@End0 Płacisz za możliwość oglądnięcia filmu w kinie. Wchodząc akceptujesz zasady na jakich je puszczają. Mi nie pasują, więc nie chodzę. Wypożyczam jak chcę jakiś zobaczyć
  • Odpowiedz
@kiszczak

@kalafi0r Oglądasz jawnego hipokrytę i wypominasz mu hipokryzję. Gdzie sens, gdzie logika( ͡º ͜ʖ͡º)


Hipokryta to słowo ślepa uliczka. Ten hipokryta buduje medialną potęga, która filtruje i kreuje rzeczywistość. W programach solo lub z Mazurkiem nie daje poznać, że jest hipokryta, tylko zatroskanym komentatorem wydarzeń. Jest to wpływowy człowiek, ale, jeśli szerzy kłamstwa, choć woli półprawdy, to trzeba go wyjaśnić nawet, gdyby był Hipokratesem.
  • Odpowiedz
@kalafi0r: a tak z ciekawości, gdyby był POwskim podnóżkiem to byś też o tym pisał czy to jaka sama narracja jak ze słowem dziennikarz. Gdy piszemy o pismakach z krytiki politycznej czy oko.press to piszemy o nich 'dziennikarze', a każdy kto ma konserwatywne podejście jest już nazywanym 'prawicowym dziennikarzem' - bo wiecie, to nie taki prawdziwy dziennikarz jak z oko.press - to PRAWICOWY dziennikarz wiec jego twórczość musi być skrzywiona
  • Odpowiedz
@HlHl Potrzebujemy normalnych z ambicjami, a nie takich samych karierowiczów tylko popularnych. On nie jest nową jakością tylko takim Hołownią opakowanym w ładne złotko
  • Odpowiedz