Wpis z mikrobloga

@hugoprat Mam konto 15 lat i po raz pierwszy byłem banowany właśnie w ostatnim półroczu: 2x 14 dni i wychowawczy 1 miesięczny na dobitkę. Oduczyli mnie skutecznie. A publikowałem autentyczna prawdę no ale się nie podobało
  • Odpowiedz
@hugoprat: Ja tylko przpypomnę słowa biauka z 2023 roku jak mu się pod dupą zaczeło palić

Uczac sie na bledach i sluchajac Waszego feedbacku, nieprzerwanie pracujemy nad dostosowaniem Wykopu do Waszych oczekiwań


brzmi to dziś jak nieśmieszny żart
  • Odpowiedz
@hugoprat: pomijając już te memy (które uważam za zwyczajnie bezbeckie) to śmieszy mnie jak po paru podobnych aferach moderacja dalej nie rozumie „efektu Streisand”
Tak by po tygodniu tag umarł śmiercią naturalną a tak Mirki będą trollować parę miesięcy xD
  • Odpowiedz
@hugoprat: serwis dogorywa przez brak użytkowników:
Mb-wiecie co jest tu potrzebne?
Masowe bany dla tych którym chce się tu jeszcze wrzucać oczywiście otagowany kontent!

(Nie jestem jakimś fanem tych memów ale w końcu coś co nie jest przeklejone z Reddita i zawsze można zablokować jednym przyciskiem)
  • Odpowiedz
@hugoprat ja dostałem bana na 10 letnie konto bo ktoś mnie zhakował i wrzucił elfka. Odwołania nic nie dały. Dlatego nie ma co się przywiązywać do portalu. Zbanują konto to zakładasz drugie i wywalone jajca.
  • Odpowiedz