Wpis z mikrobloga

Squat RAW vs chains 400kg x 1. No poszło z zapasem jakimś :)

Trochę za mało dynamicznie z dołu, ale to przez to że skupiłem się na trzymaniu pleców tak żeby mnie nie wyrzuciło z pozycji bo ostatnio miałem z tym duży problem. Myślę że było git tym razem.

CO najbardziej obciążają ciężkie siady... ŁAPY. Za każdym razem czuje że są totalnie zniszczone i obolałe. A na pojutrze muszą się zregenerować bo czeka wtedy trening max effort upper i 1RM w jakimś wariancie wyciskania. Nikt nie mówił że będzie łatwo :)

Squat vs chains 400kg (300kg + 100kg chains)
Squat back off 3x5 280kg
KB 1leg RDL 4x12
Reverse hypers 220kg 4x12
DB side bends 50kg 3x20
Sled 5x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Squat RAW vs chains 400kg x 1. No poszło z zapasem jakimś :) 

Trochę z...
  • 44
  • Odpowiedz
  • 2
Super :3 Czyli co, masz 1025kg w totalu? Ostatni siad to 360.


@Szczuroskoczek_: W zwykłych bojach jest 360kg siad, 260kg klata, 365kg ciąg czyli 985kg raw total. Przy następnej rundzie maksów będzie spokojnie mocno ponad 1000kg+ :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: niedługo nie zmieścić się w tym racku xD
No i chyba dobrze widzę, że udało się lekko poprawić symetrie, bo to prawe biodro wczesniej trochę uciekało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
a to co zrobiłeś to nie wliczasz do totalu? Sprzętu nie miałeś żadnego


@Szczuroskoczek_: Ten tutaj siad? No nie wliczam bo to jest siad z łańcuchami czyli inny wariant ćwiczenia. A total liczę tylko patrząc na ćwiczenia podstawowe, czyli siad/wyciskanie/ciąg.
  • Odpowiedz
  • 4
niedługo nie zmieścić się w tym racku xD

No i chyba dobrze widzę, że udało się lekko poprawić symetrie, bo to prawe biodro wczesniej trochę uciekało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: Gdybym tylko dał radę więcej jeść :P ~7000kcal i waga nie chce coś rosnąć ~177kg się kręcę. No próbuje wpychać jak się da żarcie.

Kwestia tego uciekającego biodra to jest dłuższy temat :) Też wydaje mi
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Technika całkowicie akceptowalna- nie ma co szukać dziury w całym. Przez tyle lat obserwowałeś Końdzwiga jak robił zacne wyniki a teraz pewnie Końdzwig zerka i dobrze wie kim jest "IntruderXXL". Pewnie boli Cię te jego 1000 kg z 2022 roku bo chciałeś być pierwszy w PL który złamie takową granice xD ale co ma wisieć nie utonie- w 3 lata zrobisz 1100 kg.
  • Odpowiedz
  • 7
Pewnie boli Cię te jego 1000 kg z 2022 roku bo chciałeś być pierwszy w PL który złamie takową granice xD


@dawidszewczenko22: A co to to nie :) Pisałem nawet kiedyś tutaj że ja ścigać się o 1000kg nie zamierzam, ale o 1100kg już tak :) Tego 1000kg nigdy nie zazdrościłem, nawet pisałem że może zrobi 1010kg albo jeszcze z 10kg więcej...z tym że to będzie jego maks :) Jak widać
  • Odpowiedz
  • 2
100kg z całości łańcuchów, czy jakoś odejmujesz te ogniwa, które czy czas leżą na ziemi?


@Rejetn: Łańcuchy ważą ponad 100kg, ale liczę je jako 100kg po prostu, i tak 2-3ogniwa leżą na ziemi więc łańcuchy mają pewnie ciut mniej niż te 100kg, ale tego nie uwzględniam już, to jest szczegółów i mało istotna sprawa po prostu.
  • Odpowiedz
  • 1
bierzesz coś na bebechy? 7000 kcal i towar brzmią zabójczo dla flaków.


@pan-bartolomeu-dias: Bestie mają inny układ trawienny niż zwykli ludzie lol. Nic mi nie dolega, właściwie to mi nigdy nic z flakami nie dolegało, wszystko się trawiło zawsze elegancko, nawet golonki zapijane wódą :P Obecnie to ja nawet zgagi nie miewam.
  • Odpowiedz