Wpis z mikrobloga

Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i wymachująca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #ue #neuropa #4konserwy #polityka
kroplabezkitu_benc - Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczn...

źródło: z31163654IHR,Ewa-Zajaczkowska-Hernik-jest-fanka-tatuazy--Jeden-

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropla_bez_kitu_benc: pare miesięcy temu intelektualna Ewa nocą gorączkowo czyściła fejsbuka.
Niestety, w internetach nic nie ginie

PS ale mimo upływu lat pewne rzeczy pozostają niezmienione. Wciąż rozpaczliwie szuka "atencion", wciąż u tego samego typu chłopców. Daddy issues jak malowane
thorgoth - @kroplabezkitu_benc: pare miesięcy temu intelektualna Ewa nocą gorączkowo ...

źródło: GTCiw0lX0AAjRW7

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 95
widzę, że przyszły nowe rozkazy z Berlina. Teraz dyskredytujemy Zajączkowską i całą konfę bo nie bała się powiedzieć prawdy w reichstagu, yy w parlamencie europejskim xD
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i wymachująca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD


@kropla_bez_kitu_benc: @thorgoth @sonig a co ma wykształcenie do tego jak rządzi?
Morawiecki też ma wykształcenie, pracował wiele lat u
  • Odpowiedz
widzę, że przyszły nowe rozkazy z Berlina. Teraz dyskredytujemy Zajączkowską i całą konfę


@Mariaci nie wiedziałem że była jakaś przerwa w bece z konfederusków i ewy rzeżączkowskiej. Trochę schlebiasz tym płaskoziemcom sugerując że ktoś w Berlinie musi specjalnie wydawać rozkazy w tym celu
  • Odpowiedz
Ewa nocą gorączkowo czyściła fejsbuka.

Niestety, w internetach nic nie ginie


@thorgoth: wrzucisz paczkę jej archiwizowanych wypocin żeby sobie można było zapisać?
  • Odpowiedz
a co ma wykształcenie do tego jak rządzi?


@Chris_Karczynski: nie no, absolutnie nic. Wiadomo, że ktoś po topowych światowych uczelniach ma mniejsze kompetencje do rządzenia niż karyna z osiedla.
  • Odpowiedz