Wpis z mikrobloga

Squat RAW vs chains 400kg x 1. No poszło z zapasem jakimś :)

Trochę za mało dynamicznie z dołu, ale to przez to że skupiłem się na trzymaniu pleców tak żeby mnie nie wyrzuciło z pozycji bo ostatnio miałem z tym duży problem. Myślę że było git tym razem.

CO najbardziej obciążają ciężkie siady... ŁAPY. Za każdym razem czuje że są totalnie zniszczone i obolałe. A na pojutrze muszą się zregenerować bo czeka wtedy trening max effort upper i 1RM w jakimś wariancie wyciskania. Nikt nie mówił że będzie łatwo :)

Squat vs chains 400kg (300kg + 100kg chains)
Squat back off 3x5 280kg
KB 1leg RDL 4x12
Reverse hypers 220kg 4x12
DB side bends 50kg 3x20
Sled 5x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Squat RAW vs chains 400kg x 1. No poszło z zapasem jakimś :) 

Trochę z...
  • 44
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Tak z ciekawości - Twój cel to starty i maksowanie tylko w RAW? Nie widziałem Cię żebyś ćwiczył w sprzęcie a z tego co kiedyś pamiętam jak śledziłem dzienniki trójboistów na sfd/bf to dużą część treningów robili w sprzęcie bo jak pisali sprzętu trzeba się nauczyć.
  • Odpowiedz
  • 3
panie, ja wiem, że masz swoje priorytety i cele, do których zmierzasz, ale bycie tak wielkim chłopem nie przeszkadza Ci w codziennym życiu, pracy? Chociażby wejście po schodach?


@niepoprawny_pesymista: Nie no bez przesady :) Żeby znieść takie ciężkie treningi i się z nich zregenerować ja muszę mieć pewien poziom kondycji :) Ja te treningi które wrzucam robię w max 1h30min, a często krócej. Ja uwzględniając swoją wagę jestem naprawdę sprawny :)
  • Odpowiedz
  • 4
Tak z ciekawości - Twój cel to starty i maksowanie tylko w RAW?


@Wegrzynski: Tak mnie interesuje tylko trójbój RAW + taśmy w siadzie i tyle. Sprzęt mnie nie interesuje za dużo jest kombinowania z tym i jednak bez ekipy (też z doświadczeniem) bardzo trudno robić nawet zwykły trening.
  • Odpowiedz
  • 4
jak obliczasz wagę łancuchów? Przy pozycji na samym dole?


@In_thrust_we_trust: Łańcuchy mierzysz u góry zawsze :) Czyli ~100kg jest tam na górze jak schodzę to coraz mniej i na dole może 20-30kg max z łańcuchów. Ale najciekawsze jest to że to NIE UŁATWIA za bardzo boju. I wynik z łańcuchami jest tylko nieznacznie większy niż wynik jakby to był same ciężary. No chyba że ktoś ma totalnie zaniedbany dół boju, wtedy
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: kurde, głębokość znowu jest, w planie jakieś uni RDL jak Pan Poemat przykazał też jest. Sądziłem że po wejściu na bombę stopniowo przyrost ognia (ewentualnie ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) będzie za duży, żeby to kontrolować i stopniowo będziesz zmniejszać trochę GPP na rzecz śrubowania wyników w maxach, a jednak chyba się myliłem i maraton nie sprint ciągle aktualne xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Pstrong: przyrost EGO i OGNIA... hmmm... myślę że to już #!$%@?ło poza skalę, a jeszcze nawet tren nie był grany lol.
To gdzie chce dojść wymaga ekstremalnego podejścia :) Przygotowuje się pod dużo większe wyniki niż śmieszne 1000kg. To jest zaledwie początek. Zrozumiałem i zaakceptowałem to że w swoim fanatyzmie muszę popaść w jeszcze większą skrajność.
Powiem tak, spaliłem wszystkie łodzie, czas zdobyć wyspę, odwrotu nie ma, będę cisnął aż do
  • Odpowiedz
waga nie chce coś rosnąć ~177kg


@IntruderXXL
ja #!$%@? ale bydle. x2 tyle co ja +10kg ( ͡º ͜ʖ͡º)

W głowie mi sie nie mieści jak można tyle ważyć.
Babcie nie wiedzą gdzie z chodnika #!$%@? xD

Na biodra ostatnio robie to rozciąganie i to jest najlepsze co udało mi sie znałeźć, czuć różnice od razu.
Sarza01 - > waga nie chce coś rosnąć ~177kg 

 @IntruderXXL
 ja #!$%@? ale bydle. x2 ...
  • Odpowiedz
  • 1
W głowie mi sie nie mieści jak można tyle ważyć.

Babcie nie wiedzą gdzie z chodnika #!$%@? xD


@Sarza01: Historii mógłbym opowiedzieć wiele lol. W żaden sposób takiego gabarytu nie da się ukryć, więc każde wyjście z domu to ciągła atencja xD
  • Odpowiedz
  • 2
jak ty przeciskasz neopreny przez te łydy? XD


@IntruderXXD: Cóż kilka tygodni temu miałem fajną dodatkową atrakcję po treningu siadów za 160 euro, mianowicie rozcinanie nowiutkich neoprenów bo po kilkudziesięciu minutach walki zwątpiłem że da radę je sciągnąć.
Zamówiłem rozmiar większe które miałem dzisiaj założyć... nie uwzględniłem że łydka przez te kilka tygodni urosła... wciągnałem ledwo na mniejszą łydkę neopren i stwierdziłem że to nie ma sensu, 15min walczyłem żeby go
  • Odpowiedz