Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla większości to długi i szczęśliwy weekend, ale nie dla mnie. Wczoraj dowiedziałem się o zdradzie dziewczyny. Sama mi powiedziała, że jest ktoś inny a jej uczucia względem mnie się zmieniły i nie ma sensu w tym tkwić. Spakowała się i odeszła. On po nią przyjechał. Byliśmy ze sobą 6 lat. Na przyszły rok zaplanowany ślub weselny. Mieszkanie wynajmowałem ja i za nie płaciłem, bo ona nie mogła znaleźć stałej pracy, tylko dorywcze zajęcia w gastro. Zaliczkę na przyjęcie weselne również ja wpłaciłem. Jesteśmy lvl 31 i miałem nadzieję, że to ta jedyna. Tymczasem pomimo mojego wsparcia i praktycznie utrzymywania jej ostatnie 2 lata okazało się, że "to nie to". Siedzę i płaczę od wczoraj, kocham ją i zrobiłbym wszystko, żeby ją odzyskać. Czuję, że jesteśmy bratnimi duszami. A ona zostawiła mnie dla trenera personalnego, zresztą kartę na siłownię również jej załatwiłem. Czemu to życie jest takie niesprawiedliwe, że dobre i uczciwe chłopaki jak ja mają pod górkę? To jednak chyba wina mediów, że tak psują nasze ukochane, przecież to też dobre i wspaniałe dziewczyny, ale ta propaganda na nie niestety działa. Co powinienem teraz wg was zrobić? Bo czuję, że sobie nie poradzę... Proszę o kilka dobrych słów i mądre rady męskie w związkostwie.

#vejt #zwiazki #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 113
@mirko_anonim bo byłeś za dobry , jestem pewna że jak trener ja przeora i rzuci jak śmiecia to będzie chciała wrócić do ciebie
On napewno z nią długo nie będzie bo może mieć takich na pęczki a dziewczyna raczej leniwa z tego co piszesz mało ambitna , pobawi się i kopnie ale ty znajdź jakąś normalna i się nie oglądaj za siebie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim po pierwsze to zaakceptuj że odeszła i nawet nie myśl o jakichkolwiek “powrotach”, chyba że lubisz się tak czuć co parę lat. Niestety twoja dziewczyna okazała się leniwą, puszczalską p---ą i żadna Twoja projekcja jej osoby tego nie zmieni. Z bólem i rozgoryczeniem nie zrobisz nic, ale samo minie z czasem. Zapomnisz w momencie jak poznasz kogoś innego. Zaproś do siebie jakiegoś ziomka/kolezankę i pogadajcie trochę, to będzie git.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim cóż po takim opisie niemal idealnej pierdołowatości mam ochotę poznać cię osobiście tylko po to żeby cię uwieść, wejść z tobą w związek a następnie cię zostawić.
  • Odpowiedz
@walkowery

@mirko_anonim cóż po takim opisie niemal idealnej pierdołowatości mam ochotę poznać cię osobiście tylko po to żeby cię uwieść, wejść z tobą w związek a następnie cię zostawić.

Przede wszystkim co to za modą na utrzymywanie dorosłej baby , rozumiem że jakby urodziła dzieci i chciała się całkowicie zająć domem to okej ale ona wolna bez zobowiązań kupa wolnego czasu i śmierdzi w domu zamiast pracować , ten facet
  • Odpowiedz
@programista15cm

@Linnior88: nie ma godności, bo nie miał wobec niej żadnych wymagań, żadnych granic i żadnych konsekwencji. Dziwić się że ona straciła do niego szacunek?

Bez sensu zwalać winę na autora to poprostu był dobrym wrażliwym człowiekiem to nie jego wina że trafił na takiego damskiego menta , niech księdzu na mszę da że taka typiara go zostawiła , by się męczył całe życie
Jedyne co mu mogę poradzić
  • Odpowiedz
@lexico

>niech księdzu na mszę da że taka typiara go zostawiła , by się męczył całe życie


@Linnior88: pewnie to była borderka

Wbrew pozorom borderki często mają dobre serce ;) ona poprostu była cwaniara ;)
  • Odpowiedz
  • 66
@mirko_anonim c--j z nią. Ciesz się że nie dorobiła ci rogów po ślubie albo jeszcze gorzej gdybyś miał nie swoje dziecko.

Serio, ona podjęła decyzję, zdradziła a to ty zachowałeś się w porządku. Nie masz sobie nic do zarzucenia. Wiem że rozstanie boli ale musisz to przetrwać. Po za tym jeżeli ona miała 30+ i nie potrafiła ogarnąć normalnej roboty to lepiej dla ciebie bo do końca życia miałbyś ekonomiczna kalekę
  • Odpowiedz
  • 15
@mirko_anonim

Jak możesz tak się nie szanować?

"Mieszkanie wynajmowałem ja i za nie płaciłem, bo ona nie mogła znaleźć stałej pracy, tylko dorywcze zajęcia w gastro. Zaliczkę na przyjęcie weselne również ja wpłaciłem"
  • Odpowiedz