Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla większości to długi i szczęśliwy weekend, ale nie dla mnie. Wczoraj dowiedziałem się o zdradzie dziewczyny. Sama mi powiedziała, że jest ktoś inny a jej uczucia względem mnie się zmieniły i nie ma sensu w tym tkwić. Spakowała się i odeszła. On po nią przyjechał. Byliśmy ze sobą 6 lat. Na przyszły rok zaplanowany ślub weselny. Mieszkanie wynajmowałem ja i za nie płaciłem, bo ona nie mogła znaleźć stałej pracy, tylko dorywcze zajęcia w gastro. Zaliczkę na przyjęcie weselne również ja wpłaciłem. Jesteśmy lvl 31 i miałem nadzieję, że to ta jedyna. Tymczasem pomimo mojego wsparcia i praktycznie utrzymywania jej ostatnie 2 lata okazało się, że "to nie to". Siedzę i płaczę od wczoraj, kocham ją i zrobiłbym wszystko, żeby ją odzyskać. Czuję, że jesteśmy bratnimi duszami. A ona zostawiła mnie dla trenera personalnego, zresztą kartę na siłownię również jej załatwiłem. Czemu to życie jest takie niesprawiedliwe, że dobre i uczciwe chłopaki jak ja mają pod górkę? To jednak chyba wina mediów, że tak psują nasze ukochane, przecież to też dobre i wspaniałe dziewczyny, ale ta propaganda na nie niestety działa. Co powinienem teraz wg was zrobić? Bo czuję, że sobie nie poradzę... Proszę o kilka dobrych słów i mądre rady męskie w związkostwie.

#vejt #zwiazki #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malpka przeskoczyla z galezi trzymajac juz nastepna galaz. I to od kilku miesiecy. Ludzie to gadajace zwierzeta, twoje uczucia to tylko chemia w mozgu, przejdzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przykro mi mordo, ale szczęście w nieszczęściu. K---a i tyle, pokazała swoje oblicze.
Btw. w-------l ją ze swojego życia bo często gęsto jak nie pyknie z alvaro to wracają z podkulonym ogonem. Do następnego alvaro.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie martw się, wyszaleje się i wróci. Tylko dbaj o mieszkanie, bo pewnie będzie zmęczona tym wszystkim i nie będzie miała siły i ochoty żeby cię zrugać o nieumytą podłogę. Będzie dobrze, pamiętaj - prawdziwa miłość przetrwa wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu to życie jest takie niesprawiedliwe, że dobre i uczciwe chłopaki jak ja mają pod górkę?


@mirko_anonim można być dobrym chłopakiem, ale nie robić wszystkiego na klaśnięcie drugiej osoby. To tzw zasada równowagi czy jakoś tak. Jeśli naskakujesz, zawsze pomagasz, jesteś na każde zawołanie a w dodatku opłacasz czynsz..to czym druga osoba się rewanzowala ? Jeśli niewspółmiernie to po prostu traciła do Ciebie szacunek i Cię wykorzystywala. Niestety ale tak to
  • Odpowiedz
Byłeś miękką fają i zamiast ryknąć i pogonić ją do roboty, to utrzymywałeś księżniczkę, która przez ten fakt nie miała do Ciebie większego szacunku. Znudziłeś się jej, więc poszła do innego desperata, który być może zachowa się podobnie. Dostałeś lekcje i teraz czas wyciągnąć wnioski. Charakter panie kolego - Stanowczość w pewnych kwestiach.
  • Odpowiedz
Czuję, że jesteśmy bratnimi duszami. A ona zostawiła mnie dla trenera personalnego, zresztą kartę na siłownię również jej załatwiłem. Czemu to życie jest takie niesprawiedliwe, że dobre i uczciwe chłopaki jak ja mają pod górkę?


@mirko_anonim: I tu strasznie zaleciało bajtem. XD

Nawet jeśli jakimś cudem to prawda to nauczka na przyszłość (głowa do góry - znajdziesz partnerkę, ale na razie się wypłacz i wyżal): nawet jak kochasz nie okazuj,
  • Odpowiedz