Wpis z mikrobloga

Macie po 60 lat że wam młoda osoba ubrana na kolorowo przeszkadza?


@conamirko: Gorzej. To są mentalnie Protojanusze. Zgorzkniali 20 - latkowie, przy których moherowe babcie zdają się być stosunkowo liberalne.
  • Odpowiedz
@bialegomisa: dokładnie tak, ze względu na jej zasięgi. Przykładów jest więcej niż ograniczanie emisji - np Eilish promuję dietę wegetariańska i w czasie jej tras koncertowych artyści i pracownicy dostają jedzenie pochodzenia roślinnego. Ona sama często wspomina w wywiadach, że wychowała się rodzinie bardzo dbającej o ekologię
  • Odpowiedz
@conamirko: ja bardzo szanuję, to co ona robi (szczególnie działania na rzecz ochrony środowiska), po prostu nie zgadzam się z twierdzeniem, że Eilish nie angażuje się politycznie
  • Odpowiedz
@conamirko tym bardziej, że typiara nie gra komercyjnego popu, tylko takie w sumie smuty a i tak karierę zrobiła i się dobrze odnajduje. Ale żeby 30 letni boomerzy wydasali osąd jak 60 latki to kisnę.
  • Odpowiedz
@gtk90:

Billie miała niedawno swój coming out jako osoba LGBT+, mówiła że fascynują ją kobiety i myślała, że to oczywiste dla publiki. Również jest bardzo zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska:


Gdzie wady?
  • Odpowiedz
@kawior2007: @AppleDash @BarBer1987 Po zdjęciu nie wiedziałem kto to jest, po imieniu i nazwisku kojarze że piosenkarka ale niczego jej bym nie wymienił, po sprawdzeniu swojego spotify to ją regularnie słucham... wy chyba macie za dużo czasu na pierdoły ;)
  • Odpowiedz
Po zdjęciu nie wiedziałem kto to jest, po imieniu i nazwisku kojarze że piosenkarka ale niczego jej bym nie wymienił, po sprawdzeniu swojego spotify to ją regularnie słucham... wy chyba macie za dużo czasu na pierdoły


@TomSz: sprawdź jeszcze raz tę listę, pewnie Zenka Martyniuka znajdziesz jak taki obeznany jesteś xD
  • Odpowiedz
@conamirko:
I fajną, niegeneryczną muzykę robi. Jej brat jest jej producentem i chłopak naprawdę ciekawe rzeczy tworzy. Te utwory pod kątem kompozycji muzycznej i warstw to poziom, do którego nikt inny z mainstreamu raczej nie ma podjazdu.
Billie ma swoje przekonania, ale ani się nie narzuca ani nie wyskakuje z lodówki i za to też duży props.
  • Odpowiedz
@AppleDash: też nie kojarze jak wygląda, co reprezentuje, co gra i nie mam na liście. Interesowanie się życiem piosenkarzy nie jest czymś nazwijmy to "mądrym".
  • Odpowiedz
@conamirko: miała drobną kontrowersję, bo się umawiała (umawia nadal?). Że starszym gościem. O całe 10 lat. Jak ten temat był grzany, ona miała 21 l, a wievcon 31 xD

Tak więc magicy wykopowi, jeśli nie dane Wam było zaliczyć jakiejś dwudziestki, kiedy sami byliście w tym wieku, to macie lipę i spotkacie się z ostracyzmem, jeśli nie będziecie się brali za rówieśniczki lub starsze xD Nie dla Was już ~20 xD
  • Odpowiedz