Wpis z mikrobloga

ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem starej 5w kostki od iphone 6 (niestety nie chciała się zepsuć), aż w końcu ją zgubiłem po pijaku i zaopatrzyłem się w ten cud techniki. Teraz nawet nie muszę podłączać telefonu na noc tylko podłączam kiedy mam mało baterii w ciągu dnia i w godzinę mam full. Polecam #telefony #iphone
przeczki - ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem st...

źródło: LADOWARKA-SZYBKA-DO-APPLE-IPHONE-ORYGINALNA-20W-KABEL-USB-C-LIGHTNING-1M

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Fcbarcelonatylkoona cały internet z tego miał bekę, ekologia szmery bayery, a nawet w obrębie jednej generacji ładowarki i kable do siebie nie pasowały więc było trzeba dokupić ładowarkę lub kabelek.

Pudełka też się zmieniły, na początku były takie o grubości pewnie z 7 cm, a potem pudełka były grubości samej ładowarki.
openordie - @Fcbarcelonatylkoona cały internet z tego miał bekę, ekologia szmery baye...

źródło: 1000013241

Pobierz
  • Odpowiedz
iPhone'y to obecnie sprzęt dla upośledzonych technicznie. Na dodatek jeszcze cieszą się, że firma wciska im rozwiązania sprzed kilku lat i radośnie przepłacają.


@Sathanas_Gloriam: no a androidowe marki je kopiują i wdrażają do siebie w następnych modelach xD
Chciałeś się poczuć lepiej jako androidowiec to tobie popsułem nastrój.
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie to wielkie iksde z jarania się dużą ładowarką i baterią, bierze się to tylko i wyłącznie z potrzeby ukrycia, jak fatalnie zarządza energią typowy sprzęt na andku


@Iskaryota: Bo tak to jest u androidziarzy. Sam przez to przechodziłem. Telefony na 2 lata z wybitnie zdegradowaną baterią które stracą 70% swojej wartości już po roku a potem niech się przejmuje seba z OLXa który potrzebuje tani telefon na dorżnięcie, bo nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@Wloczykij2 odebrał bym to raczej jak: OP: O jakie fajne rozwiązanie. Ludzie: A wiesz, że możesz mieć 6X lepsze o szybsze za 1/2 ceny.
Moja żona się uparła na to Igówno. Ergonomia systemu to jest 7 lat do tyłu.
Pisanie na stockowej klawiaturze to mordęga, ustawić coś to nie wiadomo jak, sprzęt ma problem z peryferiami, jakieś zabezpieczenia, których nie da się skonfigurować we własny sposób.
Np własne rozwiązania Smart Home to
  • Odpowiedz
@Iskaryota
Gdyby taka różnica watów byłaby w stanie generować tak duże różnice cieplne to elektrochemia by nie miała racji bytu bo procesy wysokoprądowe by się zachowywały jak piec hutniczy. Oczywiście #!$%@? zaprojektowany telefon będzie się grzać niezależnie od niczego ale solidna większość elektrolitów woli ciepło niż zimno.
Oczywiście jeśli ktoś się dalej łapie na telefony "HIT CENOWY MORDERCA FLAGOWCÓW W NISKIEJ CENIE" to faktycznie po roku skończy z fancy przyciskiem do papieru
  • Odpowiedz
@Bakardi: nawet więcej bo realme testuje 150W i niby 50% w 5 minut (te dane producenta zazwyczaj są zbyt optymistyczne ale 8-9 minut dosyc realne).
Sam mam 120W i telefon ładuje się do pełna w 25 minut około.
  • Odpowiedz
@Sathanas_Gloriam

iPhone'y to obecnie sprzęt dla upośledzonych technicznie. Na dodatek jeszcze cieszą się, że firma wciska im rozwiązania sprzed kilku lat i radośnie przepłacają.


Szczególnie procesory serii M i 15h ma baterii w laptopie to jest upośledzenie techniczne 😉
  • Odpowiedz
@bronxxx niektórzy może i żyja szpanem a niektórzy chcą po prostu działający sprzęt, integrację z Macbookiem, airpodsami, chmurą apple

Srajfon był konkurencyjny technologicznie gdzieś do 7. Później to tylko zmiana wyglądu i krojenie klienta. Teraz w telefonach trzykrotnie tańszych są już ładowarki po 85w ibardziej pojemne baterie. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Ale niektórzy żyją szpanem i muszą mieć jabłko. Znałem z pracy jednego ukra, co miał 15pro, a
  • Odpowiedz