Wpis z mikrobloga

ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem starej 5w kostki od iphone 6 (niestety nie chciała się zepsuć), aż w końcu ją zgubiłem po pijaku i zaopatrzyłem się w ten cud techniki. Teraz nawet nie muszę podłączać telefonu na noc tylko podłączam kiedy mam mało baterii w ciągu dnia i w godzinę mam full. Polecam #telefony #iphone
przeczki - ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem st...

źródło: LADOWARKA-SZYBKA-DO-APPLE-IPHONE-ORYGINALNA-20W-KABEL-USB-C-LIGHTNING-1M

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@przeczki bawią mnie wszyscy turbo fani Androida XD iP 8 Plusa kupiłem w 2018 roku, w 2020 dałem go mamie, do dzisiejszego dnia bateria działa przez cały dzień i trochę, na dodatek telefon śmiga aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bawią mnie wszyscy turbo fani Androida XD iP 8 Plusa kupiłem w 2018 roku, w 2020 dałem go mamie, do dzisiejszego dnia bateria działa przez cały dzień i trochę, na dodatek telefon śmiga aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maikeleleq: Sugerujesz b8, ale odpowiem. U mnie stoi stary firmowy ip 7. Obecnie działa tak, że jak go naładujesz do pełna i wyłączysz to po dwóch tygodniach będzie
  • Odpowiedz
@przeczki: do zobaczenia za 10 lat jak ajfoniarze odkryją ładowarki 120W ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem właśnie podłączony do 90W, 20W to miałem jakieś 6 lat temu
  • Odpowiedz
  • 1
Ja tam mam telefon za 900zł i w komplecie była ładowarka 67W. No ale ja biedny jestem i nie stać mnie na starego ajfona.
  • Odpowiedz
  • 0
@przeczki: niestety ale Twój wpis rzeczywiście wygląda jak bait, a jest po prostu smutny bo wydałeś kupe pieniędzy na przestarzałą technologię którą wielu porzuciło już wiele lat temu. Takich ładowarek mam w domu kilka i nie wiem co z nimi zrobić bo są śmieciami. Przy takiej https://www.pepper.pl/promocje/baseus-ladowarka-usb-c-100-w-pd-gan-iii-4-portowa-z-prime-838913 Twoja to zabawka, a tą idzie wszystko w domu naładować, do tego jednocześnie...
  • Odpowiedz
@Fcbarcelonatylkoona kostkę usunęli już w iphonie 11, zaraz przed premierą iphona 12.
W iPhonie 11 oryginalnie była kostka na usba, w nowszych kostka miała już usbc.
Więc miałeś ładowarkę z iphona 11 to nie mogłeś użyć kabelka z nowszych iphonów.
Kupowałem 11 i mam nawet pod ręką pudełko w którym nie ma miejsca na ładowarkę, a jest kabelek usba.
  • Odpowiedz