Wpis z mikrobloga

ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem starej 5w kostki od iphone 6 (niestety nie chciała się zepsuć), aż w końcu ją zgubiłem po pijaku i zaopatrzyłem się w ten cud techniki. Teraz nawet nie muszę podłączać telefonu na noc tylko podłączam kiedy mam mało baterii w ciągu dnia i w godzinę mam full. Polecam #telefony #iphone
przeczki - ale ta ładowarka 20w to jest totalny game-changer. Do tej pory używałem st...

źródło: LADOWARKA-SZYBKA-DO-APPLE-IPHONE-ORYGINALNA-20W-KABEL-USB-C-LIGHTNING-1M

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Mam od 1,5 roku Realme neo 3 z najszybszą wtedy na rynku ładowarką 150 W. Bateria 4500 mAh dla mnie wystarcza na cały dzień. Jak przeskoczyłem bezpośrednio z ładowarki 5 W to po prostu niebo a ziemia. Co prawda jest to cegła ogromna, ale naładowanie telefonu do pełna w 15 minut jest super wygodne. Czasem jak na noc zapomnę naładować telefon, to wystarczy 5 minut przed pracą, aby go naładować do połowy.
  • Odpowiedz
i dales 100 polskich nowych złotych za nadal wolną ladowarke z tylko jednym wyjsciem bo ma znaczkek jabłka? juz masz baseusa 65w z 3 wyjsciami troche taniej a dziala tak samo
  • Odpowiedz