Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co takiego jest złego w noszeniu krótkich spodenek u mężczyzn 30+?
32 stopnie na dworze a dyma taki gość do pracy w długich spodniach i koszuli.
Jeszcze zrozumiem w biurze z klimatyzacją. Wsiadasz w domu z klimą, do auta z klimą, tak naprawdę często nie czujesz tej temperatury.
Może czasami lepiej taki człowiek w garniturze wyglądac na ważnym biznesowym spotkaniu niż typ w krótkich spodenkach i koszuli z podwiniętymi rękawami.
Ale normalnie na co dzień do pracy biurowej?
Jeszcze teksty że nie masz 20 lat by chodzić w krótkich XD
Skąd się ta głupia moda wzięła. Nikt nie upomina kobiet że mają za krótkie sukienki czy spódnice.

#modameska #ubierajsiezwykopem #ubrania #moda
  • 24
  • Odpowiedz
@MrBeast: krótkie jest dla przedstawicieli homo sapiens którzy golą nogi.
Zgolisz nogi - możesz iść.
Menrzczyzna prawdziwy może najwyżej 7/8 i inne wynalazki. Przykro mi.
Ja na ten przykład w ogóle popieram spódniczki bo mega wygodne. Ale za życia się nie doczekam przyzwolenia kulturalnego :(
  • Odpowiedz
Jeszcze teksty że nie masz 20 lat by chodzić w krótkich XD


@MrBeast: co, pierwsze slyszę. Pewnie tak mówią te Oskarki vifoniarze co chodzą w workach po ziemniakach na dupie
  • Odpowiedz
@MrBeast: Do pracy po prostu nie wypada jeśli obowiązuje dresscode lub jeśli jest to praca biurowa (bo tak się przyjęło, nie pytaj mnie dlaczego bo też uważam że to głupie), ale poza tym to czemu ktoś 30+ miałby nie nosić krótkich spodenek?
  • Odpowiedz
@MrBeast: te głupoty wymyśliły pewnie kobiety.
Ja pracuje w biurze i też jest glupi dresscode. Ale ja mam to gdzieś .
Jak różowe chodzą w spódniczkach lub sukienkach i co niektóre mają odkryte uda to jest dobrze xd A jak ja mam odkryte nogi tylko od kolan to wielkie oburzenie .
Kiedyś mnie straszyli ze mnie wyrzuca za krótkie spodenki to kazałem im zobaczyć jak różowe chodzą ubrane . Nastała cisza
  • Odpowiedz