Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co takiego jest złego w noszeniu krótkich spodenek u mężczyzn 30+?
32 stopnie na dworze a dyma taki gość do pracy w długich spodniach i koszuli.
Jeszcze zrozumiem w biurze z klimatyzacją. Wsiadasz w domu z klimą, do auta z klimą, tak naprawdę często nie czujesz tej temperatury.
Może czasami lepiej taki człowiek w garniturze wyglądac na ważnym biznesowym spotkaniu niż typ w krótkich spodenkach i koszuli z podwiniętymi rękawami.
Ale normalnie na co dzień do pracy biurowej?
Jeszcze teksty że nie masz 20 lat by chodzić w krótkich XD
Skąd się ta głupia moda wzięła. Nikt nie upomina kobiet że mają za krótkie sukienki czy spódnice.

#modameska #ubierajsiezwykopem #ubrania #moda
  • 24
  • Odpowiedz
@MrBeast jest cień szansy, że ten w długich spodniach nie ma ich zrobionych z poliestru i wcale nie jest mu gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej jednak, należy #!$%@?ć z calych sił smętne #!$%@? innych co wypada, a co nie wypada
  • Odpowiedz
@MrBeast:

Ktoś mi wyjaśni co takiego jest złego w noszeniu krótkich spodenek u mężczyzn 30+?

1. Absolutnie nic, a ktokolwiek tak twierdzi jest ciężko odklejonym idiotą. Ogólnie chyba najbardziej zabawne jest to, że często potrafią się tego czepiać jakieś kobiety które chodzą w zwiewnych sukienkach lub spódnicach.

Jeszcze teksty że nie masz 20 lat by chodzić w krótkich XD

2. Zapomniałem, w Polsce musisz ubierać się jak dorosły (właściwie cokolwiek to
  • Odpowiedz
te głupoty wymyśliły pewnie kobiety.


@kopek: U mnie w liceum była taka psychopatka co uczyła biologii i była wychowawcą klasy mundurowej chodziła w sukienkach i spódnicach głównie zwłaszcza jak było ciepło i jednocześnie mówiła, że to nie wypada żeby chłopcy chodzili do szkoły w krótkich spodniach bo to nieestetyczne czy coś takiego bo mamy włosy na nogach itp oczywiście niektóre laski to podłapywały i mówiły, że my też nie powinniśmy móc
  • Odpowiedz