Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nikt nie szanuje przegrywów bo sami siebie nie szanują. Który wysokiej jakości mężczyzna uzależnia swoje szczęście od drugiej osoby, a tym bardziej kobiet? Prawda jest taka, że trzeba robić swoje, pracować na swój rachunek a reszta przyjdzie sama i jest tylko dodaatkiem do twojego życia. Jeśli do tej pory miałeś kiepskiej jakości życie, to posiadanie rzeczy o których marzysz gdy jesteś na dnie nic nie da. Zamiast fantazjować trzeba wziąć sprawy w swoje ręcę i zaczać od podstawowych sfer życia jak finanse, wykształcenie, praca, rozwój, sport, budowanie relacji. Przegrywy niedość, że uzależniają swoje szczęście od kobiet, to jeszcze chcą mieć tu wszystko na raz, najlepiej wejść na gotowe. Otóż nie, na dobre życie trzeba sobie zasłużyć i trzeba zapracować.

#przemyslenia #przegryw #incel #blackpill #samotnosc #tfwnogf #mgtow #redpill #zycie #niebieskiepaski #zwiazki #relacje #tinder #rozwoj #rozwojosobisty #samorozwoj



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nikt nie szanuje przegrywów bo sami siebie ni...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim dokładnie tak jest, jak ktoś się za siebie weźmie, w miarę będzie wyglądal, będzie miał jakieś zainteresowania to i kobiety się znajdą i znajomi/przyjaciele
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @what-up @Pastaadastra i to jest prawda, zawsze robiłem swoje, miałem parędziesiąt dziewczyn i jakoś nie widzę w tym problemu, to nie jest zasługa tego, że mam 190cm ani dynamicznego stylu życia czy jakiegoś wychodzenia do ludzi czy łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Odpowiedz
@what-up: ale on ma 100% racji. Trzeba sięwziąć za siebie i przychodzi z czasem. Widzę po sobie. Byłem p1zd0m przez większość życia i gdyby ktoś mi 20 albo nawet 15 lat temu powiedział, że zmieni się u mnie, to bym nie wierzył.

@Hetmanow redpill w wielu rzeczach ma rację. A przynajmniej Musisz Wiedzieć i Frywolny.
  • Odpowiedz
@navaare: nie bardzo. Odkąd zacząłem stosować PUA etc. w pełni konsekwentnie (co oznacza m.in. odrzucenie lub zdanie sobie sprawy z toksyczności / cwaniactwa, tj. m.in. tonu który i Ty przejawiasz), to pekluję. Dziwnym trafem wszyscy moi znajomi, którzy dupczą i nigdy nie narzekali na jego brak, stosują te same / zbliżone metody wiedząc lub nie o RP i PUA. Ale to na pewno przypadek.

Większość ludzi po prostu jest za mało
  • Odpowiedz
jasne że masz rację!

Jedyna odpowiedź strony przeciwnej to „ok oski” albo „śmieciowy kitku”

No tak… najlepiej to siąść i płakać i pluć jadem na wykopie. Jak się przegryw jeden z drugim zesra na mirkoblogu to przynajmniej humorek się trochę poprawi… takie to mądrości życiowych nieudaczników. Aaaa zapomniałbym o rencie ;) renta najważniejsza bo jakiś różowy na bank poleci na rentę 1500pln xD wam się te kobiety po prostu należą


@Notes:
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Typowe wycie z braku obrotów i braku skuteczności czyli BEZ DOWODÓW nt jakichś tam metod podrywów i które absolutnie nie pokrywają się z rzeczywistością i faktycznymi doświadczeniami społeczności

(co oznacza m.in. odrzucenie lub zdanie sobie sprawy z toksyczności / cwaniactwa, tj. m.in. tonu który i Ty przejawiasz),

Tylko najgorsze feministki i mizoginistki, widać sam jesteś uruobiony przez nie, rzucają toksykakami niedojrzyłami piotrusiami panami gdy faceci np nie cierpią samotnych matek
  • Odpowiedz
Nie idzie Ci z kobietami? Po prostu zacznij zarabiać kasę - same przyjdą.


Świetna #!$%@? rada - jak ktoś chce się związać z materialistycznym jamochłonem, oczywiście.


@Howard_Roark: gdzie ja cos takiego napisalem?

ale jak juz wspomniales o finansach to chyba nie powinno byc tak, ze dziewczyny biora sobie nieudacznikow na partnerow a potem musza ich utrzymywac... ktora laska poleci na gołodupca? jesli uwazasz inaczej to chyba upadles w dziecinstwie na glowe
  • Odpowiedz
@navaare: a jakie mam ci dowody sfrustrowany chłopczyku dostarczyć? Wiadomości podpisane przez laski, które peklowałem dla jakiegoś randoma na wykopie? Dla takich jak ty to PH i renia rączkowska.

Tylko najgorsze feministki i mizoginistki, widać sam jesteś uruobiony przez nie, rzucają toksykakami niedojrzyłami piotrusiami panami gdy faceci np nie cierpią samotnych matek i puszczających się szlaufów, czyli ulubiony target PUA haha Jest różnica pomiędzy kłamliwymi ścierwami z PUA którza naciągają ludzi
  • Odpowiedz
gdzie ja cos takiego napisalem?


@Notes: OP o tym napisał, a Ty klaszczesz uszami, że pełna racja.

Pominę, że jeszcze na koniec posta pośrednio klasyfikujesz ludzi niepełnosprawnych, pobierających rentę, jako niegodnych relacji romantycznej, bo zdaję sobie sprawę, że ta renta jest na tagu #przegryw, swoistym memem.

ale jak juz wspomniales o finansach to chyba nie powinno byc tak, ze dziewczyny biora sobie nieudacznikow na partnerow a potem musza ich utrzymywac...
  • Odpowiedz
@MajorKusiol:

a jakie mam ci dowody sfrustrowany chłopczyku dostarczyć? Wiadomości podpisane przez laski, które peklowałem dla jakiegoś randoma na wykopie? Dla takich jak ty to PH i renia rączkowska.

Haha wyszła esencja pustki pua szmat przykrość, słabeuszu

Aha, bo za wiedzę trzeba płacić. No tak, jesteśmy w internecie, tutaj jest tylko płatne prono i wiedza. Co do wyzwisk, sam zacząłeś toksycznym tonem. Gdybyś mówił jak człowiek, nie ma łpa z wykopu,
  • Odpowiedz
@Howard_Roark prosisz żebym nie robił hiperboli a sam ja cały czas stosujesz.
Masz w pełni rację, że pomiędzy byciem nieudacznikiem a byciem człowiekiem supersukcesu jest jeszcze spora luka.
Tylko ludzie siedzący na tagu #przegryw niestety siedzą uczepieni tej dolnej granicy i nie chcą jej puścić.
Sami też blokują się przed całą resztą czego przykładem może być to, że osoba z rodziną, stałym zarobkiem i względnie normalnym zyciem może mieć chociażby depresję. Na
  • Odpowiedz
Oni mogą pluć jadem ale jak się na nich splunie to obraza majestatu xd

@Notes: przecież dokładnie to samo dotyczy ciebie XD Plujesz jadem na plujących, ale jak ci ktoś napisze że jesteś tępy to przeszukasz mu cały profil i będziesz miał z jakiegoś powodu problem z pisaniem wierszy. Myślałby ktoś że potraktujesz to jako hobby kreatywne, ale jesteś zawistnym małym człowieczkiem który po prostu chciał mieć ujście dla swojego jadu.
  • Odpowiedz
przeszukasz mu cały profil


@Usmiech_Niebios: oho... mamy i naszego nobliste literackiego, naszego narodowego wieszcza, naj naj naj...
ciagle cie boli, ze moja rymowanka zebrala wiecej plusikow niz Twoja poezja watpliwej jakosci?

W tym też nie ma nic złego - ale gdzie niby jest różnica między wyzwiskami twoimi a tagowymi? Nie ma.


@Usmiech_Niebios: w kocu zaczynasz cos trybic. brawo

a ile to pomaganie oskim z depresją i problemami? 90/10% nawet nie
  • Odpowiedz