Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was miał styczność z firmą InterStyl i domem modułowym Kamilek? Wiem, ze sa grupy tematyczne na fb dla tego projektu, ale po pierwsze zajeżdża sektą, a po drugie jest tam moderacja.

Na pozostałych grupach na fb wspominali, że są jakieś sprawy sądowe za złe opinie i ludzie boją się pisać, a jak wspominają o tej firmie to nigdy nie wymieniając nazwy.

Jedyna negatywna opinia jaką znalazłem to dotycząca styropianu wewnątrz ścian zewnętrznych.

Jestem bardzo ciekawy tym projektem bo jest śmiesznie tani, ale mam wrażenie, że o czymś nie wiem bo co do zasady modułowe domy są droższe od tradycyjnych, a tu mamy ok. 350 k do stanu deweloperskiego dla domu ok 100m2

#kamilek #dom #projektydomow #budowadomu #nieruchomosci #budowa
Makowiecky - Czy ktoś z Was miał styczność z firmą InterStyl i domem modułowym Kamile...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Makowiecky: dolicz min 20% i do 100m od biedy będzie ale raczej bez rolet i na pewno bez przyłączy. Poza tym duże różnice robią kwestie instalacji ogrzewanie wentylacja itd.. wiec może się zrobić 50% więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@nsiwy: mimo wszystko najprostszy dom z podobnym metrażem firmy z okolicy wyceniły mi na 300 k zł za stan surowy otwarty, a 600 - 700 k zł za deweloperski - tutaj masz 350-370 za stan deweloperski. Różnica w porównaniu do każdej innej oferty na rynku jest ogromna. Ponoć tych domów w Polsce są tysiące, ale gdzieś ta oszczędność musi być...
  • Odpowiedz
@Makowiecky widze ze pojecie o budowlance masz zerowe. Czyli tak jak ja😀
Z tym ze ja zlecilem i mieszkam, wiec mam pojecie gdzie sa koszta ukryte.(u mnie jedyna niewiadomą to bylo kruszywo pod plyte i wokol domu).Reszta co do centa jak w kosztorysie.
Wycena kamilka nie zawiera praktycznie niczego-byle tanio na stronie bylo.
Nie dziwie sie ze rozszczal jest duzy jak inne firmy robia tylko płyty fundamentowe a nie tradycyjne fundamenty.
  • Odpowiedz
Powiem tak trzeba zacząć budować bo inaczej kosztów sie nie da wytlumaczyc. Kazde gniazdo na etapie budowy duzo kosztuje, rodzaj ogrzewania odleglosc od przylaczy to co sie uwaza za stan deweloprski a to czy da sie tam wprowdzic i mieszkac tez jest roznie rozumiane. A jak wogole nie zaczoles to trzeba zaczac od roznicy w kosztach podstawowych materialow.
  • Odpowiedz