Wpis z mikrobloga

Ten remiks „The Sound Of Silence” co puszczają ostatnio w radiu, to powinien zostać zakazany, a autor i rozgłośnie postawione przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości (_ )

#zalesie
  • 134
  • Odpowiedz
The Sound Of Silence


@Del: Mimo, że uwielbiam Disturbed. Podzielam opinię, że #!$%@?. Strasznie mi się ich aranżacja nie podoba, ale w sumie tak zazwyczaj jest gdy ktoś pozna oryginał pierwszy i jest jego fanem.
  • Odpowiedz
@balticporter:
Mnie to bardziej rozwala, ze biorą jakąś starą piosenkę, dodają po prostu bita basowego na pałę nic nie zmieniając i nagle hit i wszędzie to puszczają w radiach xD O co tu chodzi ja się pytam xD Przecież te remixy są coraz gorsze, robione totalnie na odwal się, a katują to w radiach jak nie wiem.
  • Odpowiedz
ale sam cover zajebisty. A hejterom Disturbed spocony ch** do mordy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@AnonimoweLwiatko: E tam, można hejtować kawałek nie hejtując zespołu. Cover SoS od Disturbed to dno i metr mułu.

Ale za to bardzo dobrze im wyszedł cover "Land Of Confusion" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najlepiej wersja akustyczna


@patryk_ekiert: oj tak i wokale w stereo i slychac te ciekawie zrobione harmonie. W pewnym sensie wersja z gitara elektryczna byla pierwsza profanacja tylko z biegiem lat nie czuc tego kiczu tak bardzo. Ale produkcyjnie byl to tani chwyt lat 60
  • Odpowiedz