Wpis z mikrobloga

Ten remiks „The Sound Of Silence” co puszczają ostatnio w radiu, to powinien zostać zakazany, a autor i rozgłośnie postawione przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości (_ )

#zalesie
  • 134
  • Odpowiedz
@balticporter: czasem w radiu zanim to puszcza to mówią żeby podglosnic bo takie zajebiste XD A w komentarzach pod tym ktoś napisał że słuchał tego przez 2 godziny. Jeszcze zaczęli to puszczać na siłowni. To musi być jakiś eksperyment społeczny
  • Odpowiedz
to jest tragedia to co puszcają w radiu... co druga piosenka to cover jakies piosenki sprzed kilku lat... #!$%@? wykonawcy nie potrafią stworzyć czegoś nowego tylko żerują na starych utworach. Zero szacunku dla takich wykonawców


@InspektorWypoku: te sprzed kilku lat to też pewnie covery. I te covery to też zwykle covery. Od lat w muzyce bardzo mało pojawia się własnej twórczości. W zasadzie niemal każdy kawałek ma w sobie chociaż część
  • Odpowiedz
Spoko, juz powoli zaczynaja umierac artysci z 80tych, wiec jeszcze z 90 lat i oryginalne wersje wleca do domeny publicznej i radio nie bedzie skapic na licencje


@An-Dagda: Raczej nie muszą nawet umierać - dziś światem muzyki rządzi kilka wielkich wytwórni i po prostu posiadają prawa do wielu utworów, i mogą #!$%@?ć coverów wszystkiego co u nich kiedykolwiek wypuszczono, a jak oryginalny twórca będzie narzekał to i jego wpiszą na listę
  • Odpowiedz
Samo Disturbed wystarczająco #!$%@?ło te piosenkę (#niepopularnaopinia), więc tym bardziej mnie ten remiks boli, jak go słyszę.


@Del: Mało jest rzeczy na tym świecie co do których mam tak radykalny stosunek jak do tego covera i całego beztalencia disturbed.
  • Odpowiedz
Ja nie zapomne jak ze 3 lata temu leciała cały czas jakaś gówniana zremiksowana wersja zajebistego kawałka Kiss - I was made for loving you, dodany jakiś #!$%@? bit i tylko refren w kółko, zbrodnia
  • Odpowiedz
@Del: mi jednak sound of silence pasuje z wolniejszym tempem. Disturbet świetnie akurat wpasowało je plus przyjemny mroczny głos w poważna piosenkę którą już zawsze będzie mi się kojarzyć z mrocznym klimatem watchmens
  • Odpowiedz