Wpis z mikrobloga

Ten remiks „The Sound Of Silence” co puszczają ostatnio w radiu, to powinien zostać zakazany, a autor i rozgłośnie postawione przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości (_ )

#zalesie
  • 134
  • Odpowiedz
@balticporter: tak trochę zbaczając z tematu, czy ktoś z was zauważył, że większość stacji radiowych ma przerwy reklamowe w tym samym czasie? Albo to notorycznie zdarzający się przypadek, albo jest jakaś umowa pomiędzy radiostacjami a reklamodawcami.
  • Odpowiedz
@GandalfThePro: jeszcze "lepszy" jest ten remix "murder on the dancefloor" który prawie nic nie zmienia względem oryginału, oprócz tego że zamiast ciekawej solówki na gitarze dali jakieś plumkanie na syntezatorze. Ludzie obok mnie którzy w ogóle nie zwracają uwagi na takie detale byli zdziwieni że to w ogóle jakiś remix, myśleli że oryginał.
  • Odpowiedz
@balticporter: Dramat, w zeszłym roku każda stacja srała kubańczykowym (hat fu) remiksem Krzysztofa Krawczyka (też notabene profanacja), w tym roku to gówno... Mi osobiście podobał się sam cover od Disturbed, ale jak słyszę ten remiks to mi się nóz otwiera w kieszeni.
  • Odpowiedz
Nie słucham radia, ale w sklepie co i raz lecą remiksy starych hitów. To co znamy i co nam się podobało kiedyś zostało poharatane i odgrzane na nowo w innej, gorszej jakościowo formie niczym woke'owe remiksy filmów Disneya. Wszystko takie bez duszy, wtórne i bardzo słabo wykonane, bez artyzmu, zapewne zrobione w generatorze przez AI. Jednym słowem: gnioty. Masakra.
  • Odpowiedz
@balticporter: Ogólnie te remiksy typu bierzemy znany numer i dodajemy generyczny disco beat, to szmira w 99%. Ale co zrobić - niskim kosztem można wyprodukować kawałek, który jednak części się spodoba, bo ma znany motyw. Nie zdziwiłbym się, jakby ktoś to jakimś AI produkował. Jak jeszcze nie teraz, to niedługo.

tak trochę zbaczając z tematu, czy ktoś z was zauważył, że większość stacji radiowych ma przerwy reklamowe w tym samym czasie?
  • Odpowiedz