Wpis z mikrobloga

ty to chyba nie uprawiałeś w życiu aktywności fizycznej co?


@F_Ogot: 10-15 tys km rocznie to faktycznie nic, masz racje nic się znam, nie mam gravela :(
  • Odpowiedz
Ja aktualnie stosuję żele Vitarade Vitargo - dobre w smaku i nie ma po nich efektu przeżutego ślimaka.

Raz kupiłem żele z Martes Sporta (pomarańcz) - nie polecam, okrutne w smaku i konsystencji
  • Odpowiedz
i co z tego skoro uwalnia sie w c--j wolno


@deliver: trzaskasz sprinty, robisz interwały? To zapodajesz więcej węgli, robisz długi trening, mieszany powyżej 2-3h? Jedziesz na tłuszczu, fizyki i organizmu nie oszukasz, no ew. targasz kilkogram batoników z cukru. Krecisz do 2h? Nie musisz nic jeść w trakcie :)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: jeździj na czym chcesz. Cukier jest lekki dla żołądka i szybko dostarcza energii - jest lepszy niezależnie od długości wysiłku.

@Ferm100 najtaniej wychodzą żele z biedry, czasem są promocje 2+1, ale mają niewygodne otwieranie i potrafią się rozlać. Poza nimi to SIS Beta Fuel
  • Odpowiedz
Bieganie here. Sprawdzają mi się żele z Kauflandu za bodajże ~5zl. Próbowałem żele z Decathlonu (ich marki) oraz jakiegoś g---o z biedronki. Te z Kauflandu byly najbardziej znośne w smaku oraz nie wywracały jelit na lewą stronę.
  • Odpowiedz