Wpis z mikrobloga

Ten remiks „The Sound Of Silence” co puszczają ostatnio w radiu, to powinien zostać zakazany, a autor i rozgłośnie postawione przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości (_ )

#zalesie
  • 134
  • Odpowiedz
Ile ludzi, tyle opinii. Mnie się bardzo podoba (a lubię EDM, eurodance, dancepop, house, trance oraz Chopina; znam od lat tak wersję S&G, jak i Disturbed). Uwielbiam dwa momenty, jeden zaczyna się około 1:01, a drugi 2:28, przy czym najlepsze 1:08 i 2:37, taki jakby miękki pogłos, echo(?).
Nie znam się na robieniu muzyki, ale odbieram to pozytywnie - najpierw jakby takie wzrastanie emocji, budowanie napięcia, potem ten pogłos daje jakby takie
  • Odpowiedz
@balticporter: Generalnie od jakiegoś czasu jest taki boom na covery starszych utworów. Przy tym są skrojone pod typowego wyjadacza Radia Bielsko czy innemu podobnemu więc…no Grechuta to to nie jest.
  • Odpowiedz
@balticporter: bardzo mocno polecam kurację: przestać słuchać mainstreamowych rozgłośni radiowych. W stacjach FM ciężko o wybór, ale da się trafić coś pod swój gust, a jeśli ogarniesz słuchanie stacji internetowych, to w zasadzie masz wybór no-limit, choćbyś nawet lubował się w mongolskiej muzyce ludowej, to też znajdziesz stację, która właśnie taką nadaje.
  • Odpowiedz
@balticporter: Ja nie miałem szansy jeszcze słuchać radia publicznego, to raczej dobrze że nie wiem o co chodzi z tym Enjoy The Silence.
Wiem że dzisiaj przerabiają stare utwory tak jakby kubotą o rury uderzali.

Byłem na imprezie sylwestrowej, ludzie w wieku 23-26 lat, czyli kilka lat młodsi ode mnie. Pytałem się ich jakiego radia słuchają, jakiej muzyki, i mówili że w ogóle nie słuchają radia. Mają tam jakieś kolekcje rockowe,
  • Odpowiedz
aż samemu wyszukałem z ciekawości, bo też nie słucham radia no i nie jest to dobre, a lubię elektroniczną muzykę.


@ignorancie: Bo to jest #!$%@? totalna. Remixy na jedno kopyto jak "pompki" z wiejskich tancbud dla wiksiarzy xD W rapie obecnie ten sam regres jest. Robienie radiowych hitow. Niektore jeszcze nozka ruszaja, ale spora czesc to jest czysta kalka i brak wysilku autora tekstu. Ktokolwiek zwraca na to uwage jest zakrzyczany
  • Odpowiedz
@Foxbat: Albo ich dzieci, no c'mon jakie masz z nimi powiązania to nie jest głos twojego pokolenia ani nic takiego, chyba że pamiętasz za dzieciaka, że starsi tego słuchali i teraz też tego słuchasz. No nie jest to metafizyka tak samo jak druga strona księżyca pink floydów ot pierwszy zespół co zaśpiewał o kasie. To wszystko jest marketing i latanie na sentymentach bóg nie żyje jedyny paradygmat to, że nie ma
  • Odpowiedz