Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: przy bikeparkach są wypożyczalnie, więc zależy w jakie okolice konkretnie celujesz. Bo te turystyczne miejscowości to mają w wypożyczalniach mtb, które koło rowerów do dh nie stały, więc ogólnymi wypożyczalniami bym się nie sugerowała.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal: ok, czy te wypożyczalnie mają jakieś strony internetowe? Rok temu próbowałem coś znaleść i zero konkretów. Może coś konkretnego do polecenia?
W sensie nazwa wypożyczalni plus numer telefonu.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: wypożyczałam tylko raz w Szczyrku (wypożyczalnia Meridy, nie pamiętam danych dokładnie, ale położona plus minus naprzeciwko centrum Treka, był kontakt do nich w necie), niebieski też w Szczyrku w Treku (https://www.szczyrkowski.pl/rowery/wypozyczalnia), tak to jeżdżę po prostu ze swoim rowerem, ale widziałam, że są też w Bielsku. Nie wiem czy w Kluszkowcach/Zakopanem joyride czegoś nie ma, ale to już nie Śląsk.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy:
Ale dodam jeszcze, że jak nie masz swojego roweru DH to może sobie lepiej jedz na bliżej siebie na Świeradów albo Glacensis, spróbuj trail i lekkiego enduro i dopiero potem DH, bo w Kasinie to już lepiej coś tam ogarniać.
  • Odpowiedz