Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla chłopów 25+ problemem jest nie tyle słaby wygląd co brak znajomych żeby znaleźć jakąkolwiek dziewczynę. Sam się mierze z tym problemem. Na wykopie pojawiają się znaleziska pt. "milenialsi najbardziej samotnym pokoleniem" albo "samotny jak 30-latek" i w komentarzach każdy ma ten sam problem - brak znajomych wraz z wiekiem. To jest ogólnie jakiś globalny problem w Polsce, że:
- znajomości kończą się szybko zaraz po studiach
- każdy zaczyna skupiać się wyłącznie na swojej partnerce/partnerze, tworzy rodzinę, mają dzieci, przeprowadzają się, itd.
- brak znajomych z pracy, bo każdy przychodzi pracować a nie zawierać znajomości a poza tym każdy ma już swoje życie
- nawet umawianie się przez internet na aktywności nie dają znajomych bo każdy przychodzi w jakimś celu a nie szukać znajo

I gdzie taki 30-latek ma szukać dziewczyny? Każdy kogo znam poznał się w swoim social circle za czasów szkolnych jeszcze.

#przegryw #zalesie #incel #badoo #niebieskiepaski #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #feels #zycie #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla chłopów 25+ problemem jest nie tyle słaby...

źródło: d13f3cb93ea5637429f4cec544e26fdaadb101f30de9f469b16e4237b2dfca6b

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Słaby jesteś chłopcze, po prostu trzeba umieć mierzyć siły nad zamiary i realizować cele które są dają się dostępnymi środkami zrealizować a nie poprzesz tępe bruteForce ilości podejść rodem z PUA a ty powtarzasz ich puste populistyczne slogany

ze wszystkiego szydzisz, nic się nie da, nic nie można

Bo z PUA i majstrów "zagadywania" szydzić należy zawsze i wszędzie i tępić jak SS i nazistów a uczą się i poddają krytyce tylko pokorni

Poza tym to Twoje PUAskie indagacje polaryzujące (jak nie moje to nic innego nie?) Ja nie powiedziałem że nic nie można zrobić a pod moimi wypowiedziami można znaleźć co można i warto zrobić bo nawet jednego mojego argumentu nie potrafisz zbić, bo prawdy nie można obalić, i tylko robisz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie, problemem chlopow 25+ jest to ze nie maja ciekawych zainteresowan pasji przez co nie maja pewnosci siebie i sa nudni, oni sami z soba sie nudza i sie wstydza siebie to jak maja kogos zainteresowac ? wola plakac ze za niski za gruby za chudy zakola krzywe zeby pryszcze itd wymowka zeby tkwic w tym szambie swoim.
  • Odpowiedz
@navaare: haha ale Ty jesteś smutny ja cię kręcę - ja Tylko mówię, że trzeba być bardziej otwartym do ludzi, uśmiechniętym, coś do nich zagadać bez zakładania żadnej korzyści z tego a Ty do mnie o jakichś PUA majstrach gadasz ^^

po prostu za dużo w tym internecie siedzisz, jest to oczywiste że nic w życiu nie jest gwarantowane - ale jak Ty zanim zrobisz najmniejszy krok ku lepszemu już
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Sam jesteś smutny bo nie akceptujesz rzeczywistości która Ci się nie podoba i nie możesz zmienić i owijasz w bawełnę nie przekazując prawie żadnych treści a ja mówię jak jest Jesteś redpillers jak Pełek Grzywocz który nie odróżnia jednego faceta od drugiego i nie rozumie albo udaje że nie rozumie żeby mu sprzedaż nie siadła np czym się różni Aktor hollywood od losowego mirka który buduje mozolnie swoje życie pomimo normickiego albo nieatrakcyjnego genetycznie wyglądu i co może jeden a co może drugi.

Nawet nie raczyłeś wpaść że te wszystkie bullshity które p@dzlisz sprawdziłem dlaczego nie działają i wiem co działa ale tak można rwać ryja jak Ty że ktoś tam nic nie robi bo nie używa Twojego "złotego młotka" w postaci zagadywania wszędzie jak świnia do koryta i tylko tyle jak widzę masz do powiedzenia

Było tutaj takich wiele przygłupów od redpilla i innych kauczów od podrywu co znali cudowne rozwiązania, wszyscy skończyli na śmietniku swoich poglądów i nic nie zdziałali bo nikt im nie wierzył bo czasu świetności obrotów już minęły dzięki internetowi
  • Odpowiedz
25+ jest to ze nie maja ciekawych zainteresowan pasji


@19216811: ale ze ktoś w 2024 jeszcze zwala cokolwiek na brak zainteresowań to XD typie obudź sie bo przespałeś ostatnie 15 lat. a jak dalej twoje wyparcie nie pozwala ci tego pojąc to wyobraz sobie ilu autystów ma GIGANTYCZNĄ zajawkę na temat pociągów i zastanów sie, czy to w jakikolwiek sposób przekłada się na ich sukcesy związkowe.
  • Odpowiedz
nie, problemem chlopow 25+ jest to ze nie maja ciekawych zainteresowan pasji przez co nie maja pewnosci siebie i sa nudni, oni sami z soba sie nudza i sie wstydza siebie to jak maja kogos zainteresowac


@19216811: ty się z 2015 roku urwałeś czy co? Wtedy to jeszcze przechodziły takie bzdury xD
  • Odpowiedz