Wpis z mikrobloga

spodobal mi sie na silowni chlop ale przeszlam obok niego i jest krrrwwww nizszy, masakra, taka strata dla swiata bo jape ma ladna……….
  • 64
  • Odpowiedz
  • 0
@mpetrumnigrum :/ ojej, napisalam, ze nie chcialabym byc z nizszym ale was boli, masakra, wy nawet wyzsi byscie nie byli brani pod uwage, nie wasza liga a placzecie jakby to wzrost byl u was jedynym problemem
  • Odpowiedz
:/ ojej, napisalam, ze nie chcialabym byc z nizszym ale was boli, masakra, wy nawet wyzsi byscie nie byli brani pod uwage, nie wasza liga a placzecie jakby to wzrost byl u was jedynym problemem


@stormi: poświęciłem 5 minut i poczytałem twoje wpisy. Ty robisz wszystko aby tylko znaleźć atencję i podbudować swoją samoocenę kosztem innych. Łakniesz ciagłego zainteresowania swoją osobą i jednocześnie dowartosciowujesz się sama obrażając innych.
Twoja niby
  • Odpowiedz
@stormi

@tpleszczu ja lubie jak chlop ma z 190 i ogolnie jest „duzy” i co Ci do tego? kazdy ma swoje upodobania

Nic mi do tego, ale ci wyżsi na ogół też nie chcą być z karłami. Takie moje spostrzeżenie po prostu
  • Odpowiedz
spodobal mi sie na silowni chlop ale przeszlam obok niego i jest krrrwwww nizszy, masakra, taka strata dla swiata bo jape ma ladna……….


Spodobał mi się na siłowni chłop, ale kiedy obok niego przeszłam, okazało się, że jest, krrrwwww, niższy. Masakra, taka strata dla świata, bo japę ma ładną...

@stormi: I zapewne skończył szkołę podstawową czyli umie poprawnie pisać, więc żadna strata, bo szybko by cię rzucił. ( ͡°
  • Odpowiedz
@stormi:

teraz sie zastanawiam czy serio cos az tak dziwnego jest w moim wpisie, ze mowicie, ze to bait?


Tak się dzieje kiedy ludzie nie mogą uwierzyć, że ktoś był w stanie na serio napisać coś tak bzdurnego.
Więc ci co mówią "bait" mają co Ciebie jeszcze jakiś szacunek. Ci co uwierzyli nie.
  • Odpowiedz