Wpis z mikrobloga

@xionacz: o matko ale żeś mi zadał ból bo sobie przypomniałem te nocne wycieczki po zaopatrzenie do Tesco na Kabatach w Warszawie, piękne czasy ehhh

Gdzieś mniej więcej w tym czasie były kupony do maka na duży napój, frytki i Big Maca za 10 zł.
  • Odpowiedz
  • 7
@xionacz o 2 w nocy kupowałem w Tesco rower, bo rano jechałem z kumplami na spontaniczną wycieczkę w góry. Ehh kiedyś to było a tero ni mo.
  • Odpowiedz
no to tesco 24 to było coś. Człowiek nie myślał tylko szedł do sklepu jak potrzebował. O każdej godzinie. A sąsiedzi to wózkami na klatke do swojego mieszkania wjeźdzali jak do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista_wykopek: dokładnie, i to po rzeczy, któryś byś się nawet nie spodziewał. Padł Ci akumulator w furze to dajesz do Tesco o 1 w nocy xD
  • Odpowiedz
@jakisnickbylejaki mówimy tu o kilogramowym obiedzie... w barze mlecznym 10 lat temu za obiad płaciłeś ok 10-15 zł za 500g więc wychodzi że w Tesco były ceny na poziomie randomowej jadłodajni na mieście. To dużo za bdb jakość jedzenia jaką oferowali?
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: co ciekawe osoba zarabiająca 1200zł "do reki" mogła kupić za to 600 cheesburgerów (jak były po 2 złote), obecnie kosztuje on blisko 7zł (6,90) więc aby kupić taką samą ilośc musimy zarabiać 4140zł
  • Odpowiedz
Rzeczywiście, można by powiedzieć, że w latach 2010-2013 (okres moich studiów) pomimo tego, że się nie przelewało, za dosłownie kilka stówek można było w miarę posmakować życia będąc młodym człowiekiem.

A nawiązując do tematu: całodobowe Tesco w Rzeszowie na Nowym Mieście, było nocnym hubem zaopatrzeniowym dla studentów, w którym zawsze panował specyficzny, pozytywny vibe :)
  • Odpowiedz
@xionacz: Moją narzeczoną pierwszy raz macałem w Saabie pod Tesco, też lubiłem tam robić zakupy, ehh piękne czasy technikum gdy na długiej przerwie 30 minutowej akurat mogłem iść kupić ogromną paczkę Lays Salsa za 4,99 przecież to śmieszne pieniądze były, i to były chyba jedne z lepszych czasów do życia tak 2015-2017.
  • Odpowiedz
Smutne i ciekawe patrzeć jak wykopki wydoroślały :( ps. Też pamiętam Tesco 24/7 piękne czasy, ba ja wtedy to potrafiłem docenić dlatego ujmuje mnie to jak wspominacie bo doskonale pamiętam jak to było
  • Odpowiedz