Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #programista25k #pracait# #pracbaza #podroze #redpill #blackpill #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Witajcie, miłej niedzielki. Niedzielna refleksja mnie naszła
- młode studentki dorabiające sobie za 5000zl brutto chwytają się wszelkich możliwych opcji by wyposażyć się w drogie gadżety typu iPhone i podróżować do drogich krajów - sponsoring, only fans, bliki itd (bo nikt mi nie wmówi że zwykłą studentkę stać na podróż do USA na dwa tygodnie gdzie tam tydzień mieszkając w jakichś namiotach i tanich motelach wychodzi 25k PLN xD)

- z drugiej strony mamy programistów 40-50k którzy jedyne gdzie byli to polskie morze i góry, a podróże używają za głupotę (chociaż mogliby na luzie zwiedzić z 50 krajów by np: wejść w pierwszy związek i mieć o czym gadać z kobietami, bo przecież jak normalna kobieta usłyszy o ich pasji do kodu, kolekcji lego czy innych figurek warhammera bądź co gorsza zamiłowaniu do jakichś anime xD to ucieknie w popłochu), podobnie jak posiadanie iPhona (wystarczy im xiaomi redmi note 9 pro). Całą kase ... well, kupią mieszkanie i jakiś używany samochód (nie kumam czemu nie wezmą sobie np merca c63 AMG w leasing), a reszte kasy trzymają gdzieś na koncie oszczędnościowym lub tracą na krypto/giełdzie bo wydaje im się, że skoro udało im się w IT to znają się dosłownie na wszystkim - wojsku, wojdzie, giełdzie, historii, polityce itd ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Życie to kabaret
  • 39
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek:
"netflix i podróże" u kobiety to czerwona flaga prawie taka jak tatuaż. Taka kobieta będzie leżeć i śmierdzieć, obiadu nie zrobi ani nie posprząta. Będzie wstyd kogoś do domu zaprosić.
Już lepiej jakąś pracowitą ukrainkę sobie wziąć. Najlepiej bez wyższegi wykształcenia bo im na tych studiach szambo wlewają do głowy.
  • Odpowiedz
@greenbong: ale wlasnie nie mam problemu z pierwszym krokiem.
Etap start by simply greeting people when you pass them
Then start some small talk
practise and practise bit by bit and you will see that you are capable to talk to people like everyone else.
Mam juz za soba, tylko ze potem juz nie wiem co powiedziec. Jestem bardziej ekstrawertyczny niz intro.
Jest grilek duzo osob, kazdy cos tam powie, a
  • Odpowiedz
@Pmpa: musisz wziąć AMG c63 w leasing, pojedź na tor, naucz się jeździc, natrzskaj fot, kup like na Instagram, pod żadnym pozorem nie przyznawaj sie do lubienia pracy w IT to Red flag. Udawaj że nienawidzisz tej pracy i robisz ja dla kasy. Weź potem łaskę do merca na tor jak nauczysz się jeździć i ja przewieź. Nie będziesz musiał nic mówić
  • Odpowiedz
@Pmpa: no jednak masz jakieś dziwne wyobrażenie o rozmowach, posłuchaj o czym mówią ci ludzie dookoła to szybko zobaczysz że nie rozmawiają o niczym specjalnym. Czasami żeby prowadzić dobra i interesująca rozmowę z kobietą to wystarczy jej słuchać, zadawać kolejne pytania, dać jej mówić i czasami coś skomentować. Ja też jak ktoś mi mówi żebym coś powiedział to mam dziurę w głowie, ale jak prowadzę rozmowę tak żeby to ktoś inny
  • Odpowiedz
@Maxior99: temat poruszony przez OPa mnie nie interesuje bo sam w sobie jest idiotyczny, ale mam inne pytanie

Kupuje nieruchomości I tam pcham nadwyżki finansowe

dlaczego akurat tak? są inne sposoby na lokowanie kapitału
  • Odpowiedz
Skoro jedyne z czym mam stycznosc to docker czy nowy framework w jsie.


@Pmpa: a kogo to wina? Jakas odgorna sila Ci nakazuje nie interesowac sie niczym co nie pomaga zdobyc chleba?

Naucz sie kwestii, ktore pomagaja zdobyc tzipe, ot inny quest, inny rodzaj end game
  • Odpowiedz
Its over for introvert nerd who doesnt like stupid and pointless conversations.


@Pmpa: W rozmowach luźno-towarzyskich nikogo nie obchodzi treść rozmowy. To jest jedna, jedyna rzecz jakiej intro-nerdy nie rozumieją. Rozmawia się po to żeby zbudować więź emocjonalną, a nie żeby wymienić się "mondrymi" przemyśleniami na naukowy temat.
Chodzi o to żeby utrzymać luźną gadkę o "dupie Maryny".
  • Odpowiedz
którzy jedyne gdzie byli to polskie morze i góry, a podróże używają za głupotę (chociaż mogliby na luzie zwiedzić z 50 krajów by np: wejść w pierwszy związek i mieć o czym gadać z kobietami


@nad__czlowiek: Kolejny który uważa podróżowanie za głębokie niezwykłe hobby XD Gdzie większość waszych podróży to oglądanie widoczków, super ciekawe i naprawdę godne słuchania 'takie góry widziałam, duże i małe no nie', 'no takie stare budynki były
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Co? Czy ty sugerujesz że przez 2 tygodnie kompletnie niczego się nie nauczysz, nikogo nie poznasz? xD Sam udowadniasz właśnie jak nisko intelektualnie jest 'zainteresowanie' podróżami XDDD

Przecie 2 tygodnie to jest kupa czasu. Nawet przez 2-3 dni jesteś w stanie poznać lokalsów, jakieś ich ciekawostki, ciekawostki o samym mieście i jego historii. Byłem na majówkę na 1 dzień w większym mieście w PL i ogarnąłem przez ten czas multum
  • Odpowiedz
@kaminarii: xD Chłopie, ja dopiero po tygodniu czasu jestem w stanie zapomnieć o pracy i życiu codziennym. Przez pierwszy tydzień wakacji naprawdę gówno mi sie chce robić i jestem bez energii do życia. Wole sobie poleżeć na plaży, napić drineczki czy iśc na jakieś termy czy góry by wyluzować. Dopiero w drugim tygodniu wakacji mam świężą banie, zapominam o pracy i problemach dnia codziennego i moge bardziej aktywnie podróżować.

Myśle ze
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Ty w ogóle rozumiesz co ja ci próbuję podkreślić już któryś raz? No cóż, widać dlaczego 'podróżowanie' bierzesz jako argument do bycia lepszym XDDD Taka twoja pasja i nie masz pewnie za dużo do powiedzenia w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spróbuję jeszcze raz, prościej, może tym razem prostszy język skumasz.

Jedź se na wycieczkę i leż pod parasolką tydzień dwa. W dupie to mam ja
  • Odpowiedz
@kaminarii: chłopie, kolejny raz sie zesrałeś a ja nigdzie nie napisalem że to jest pasja czy nie jest pasja. W dupie to mam, aczkolwiek każdy powienien podróżować. Zwłaszcza jak ktos jest przegrywem programistą 30k a nie potrafi znaleźć dziewczyny to najpierw powinien zwiedzieć te 20-30 krajów, natrzaskać fot na insta by mieć o czym gadać.

Przeciętna laska jak zobaczy typa co ma 30 lat, nigdzie nie był a zarabia 30k i
  • Odpowiedz