Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i za te glodowe stawki to sami sobie jedzcie rowerem


@Milo900: i jakbyście barany tak zrobili, że żaden by nie chciał dostarczać żarcia to byście zarabiali więcej :) napiwki to jest k---a najgorszy relikt starego świata
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900 lol, kolejny rynek gdzie próbują wprosić się z napiwkami? wynocha

Napiwek jest ekstra, jak się podjaram effortem. A nie za usługę.

niepotrzebne komplikowanie relacji między klientem, dostawca(kelnerem), a sprzedawcą
  • Odpowiedz
@Milo900: napiszę tylko, że jestem zawiedziony postawą jednej i drugiej strony. Jeśli zarabiasz za mało, to daj mi numer do swojego pracodawcy. Próbujesz wywoływać w ludziach poczucie winy, że nie czytają Ci w myślach i nie interpretują Twoich oczekiwań co do napiwków, których się naoglądałeś w filmach. Będę pierwszym, który zadzwoni do Twojego pracodawcy, żeby go opie..., że Ci mało płaci. Ale inni nie lepsi. W tym kraju nigdy nie
  • Odpowiedz
@Milo900: weź spier***aj z takim płaczem. Gość Ci daje 5zł choć nie musi i Ty jeszcze masz problem?

a bez nas byscie zgineli chyba.

Trzeźwy jesteś?
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900 k---a, typie. Napiwek to dodatek, coś nieobowiązkowego, a mile widzianego. Sam pracuję na dostawach i cieszę się z każdej złotówki, a tobie ktoś dał 5 zł, a ty jeszcze narzekasz i obsrywasz gościa w internecie. Jedynym Januszem w tej sytuacji jesteś ty i skoro tak nie pasuje ci, że ktoś dał ci hajs, a nie musiał, to zmień pracę. Tfu.
  • Odpowiedz
Kurier wam ladnie jedzonko przywozi (np. ja) i za te glodowe stawki to sami sobie jedzcie rowerem albo dajce minimum 5 zl tipa do zamowienia do 50 zl a potem proporcjinalnie 10%.


@Milo900: Nie będę ci ubliżal, bo pewnie wystarczająco osób już się wyraziło, ale powiem tylko jedno.. Zmień pracę. Serio, jak podchodzisz do tej roboty z założeniem, że na 100% zawsze muszą być tipy, to nie jest raczej zdrowe,
  • Odpowiedz