Aktywne Wpisy

bArrek +74
Myślałem że zrywam małą suchą skórkę z ust a taki kawał żywy poszedł normalnie jakbym kawałek wary se oderwał

Braand +23
#mediolan2026 Ech i pomyśleć, że od poniedziałku popadniemy w nicośc, nie będziemy już ekspertami od zimowych dyscyplin, a najbliższa fajna (oby) impreza to mundial latem, a potem... a potem ten gunwo rok bez ani jednej przepotężnej imprezy (╥﹏╥) i pozostanie nam czekanie na ME w piłce nożnej by zaraz potem być ekspertem od letnich IO.
#mundial #pilkanozna #igrzyskaolimpijskie #losangeles2028
#mundial #pilkanozna #igrzyskaolimpijskie #losangeles2028





Komentarz usunięty przez moderatora
To zapraszam na kurierke, zobaczymy po ilu kilometrach sie zesracie.
Siedziec w domu i zamawiac i pluc na kuriera kazdy madry, a bez nas byscie zgineli chyba.
Z tego miejsca chcialbym podziekowac tym ktorzy daja napiwki
@Milo900: Ktoś ci każe? Mi nikt nie daje napiwków.
Komentarz usunięty przez moderatora
glovo i ubereatsy to wyzyskiwacze, zamawiac trzeba bezpośrednio z knajpy a nie płacić takim rakom jak glovo.
zresztą jak raz zamówiłem picke z glovo to przyszła r-------a i odwrócona - nigdy więcej
Tipy to tylko i wyłącznie dobra wola kogoś kto korzysta z usługi.
Sam śmigam na aplikacjach taxi i jak ktoś daje mi tipa większego niż 5zł to aż mi głupio.
Raz dostałem 40zł tipa i sam mówiłem że to zdecydowanie za dużo i żeby zabierał te pieniądze.