Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900: a czyja to jest wina ze wybrałeś sobie pracodawce ktory za mało placi? w przypadku zamowien np z McD wole sam jechac, raz ze kupony/bonifikarta a dwa to dolaczaja 10 za dostawe. Do maka mam 2km, jednorazowo zaoszczedze juz na czysto ze 30zł
  • Odpowiedz
@Milo900: Typie, ale ja dostarczając towar do klientów mam odpowiednio zapłacone za swoją pracę przez pracodawcę XD Dlaczego powyżej pewnej kwoty zamówienia dostawy są darmowe w takim razie? Czyli pracodawca nie płaci podatku od dochodu ucinając Tobie jednocześnie liczycie na to, że dostaniecie hajs za dostawę do ręki na czarno? XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Milo900: masyzniscie za dowiezienie bezpiecznie do celu, to kierownik pociągu nie chodzi z kapeluszem na napiwki. Tak samo stewardessa w samolocie też nie.
  • Odpowiedz
@Tiefschwarz jestem z Białegostoku, to fakt. Nie wiem skąd jesteś ty, ale po tym co piszesz stwierdzam że to bez znaczenia bo i tak jesteś zwykłym wieśniakiem i pelikanem łykającym baity na portalu z obrazkami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Milo900: Ja ogólnie jestem człowiekiem, który daje napiwki często i spore (jeśli miła obsługa), ale gdybym wiedział, że ktoś wypisuje takie rzeczy w internecie to odliczyłbym co do grosza xD
  • Odpowiedz
@Milo900: to się zwolnij debilu, nikt nikomu nie daje napiwków tylko w gastro jakieś urojenia zrobili idioci-amerykanie. Wam to najlepiej nic nie dawać napiwku, bo tak samo się zesracie jak wg was da wam ktoś za mało
  • Odpowiedz
@Milo900: dlatego ja się już nauczyłem, że nikomu nie daję żadnego napiwku. I tak taki śmieć będzie na mnie potem gadał, a przynajmniej mi parę groszy w kieszeni zostanie :)
  • Odpowiedz