Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
iedziec w domu i zamawiac i pluc na kuriera kazdy madry, a bez nas byscie zgineli chyba.


@Milo900: oho, chyba były kierowca tira XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900: Zdarzało mi się dawać napiwki do momentu, kiedy nie zobaczyłem, do czego to doprowadziło w USA po lockdownie.

- wzrost sugerowanych napiwków nawet do 30%. Hej, napiwki są procentowe, a więc automatycznie rosną z inflacją!
- napiwki za jedzenie na wynos gdy sam odbierasz
- ekran z napiwkami w terminalu włączony bywa w różnych miejscach, np. w sklepie z ubraniami XD
- napiwki w sklepach online XDD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Buko_von_Krossig: Ktoś ci każe? Mi nikt nie daje napiwków.

A z drugiej strony sporo jest ludzi, którzy wołają o rabat/będzie coś taniej. Może więc wołać od kuriera lub kelnera o rabat?

Wnioskuję więc o to, żeby przy płaceniu rachunku wołać o rabat, bo na targu utargowałem psiąt groszy na marchewce. Ament.
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900: Nikt ci nie będzie dawał tipa bo ceny wałówki #!$%@?ło w kosmos a będzie jeszcze drożej. Ludzie powili na rachunki nie mają a co dopiero żeby tobie tipy dawać. Jak się nie da wyżyć z wypłaty (ba, nie ty jeden tak masz czasem tak jest) to się zmienia pracę na lepiej płatną.
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900: Xd nawet kelner który dostaje napiwki nie zbulwersował by się o wyrównanie do równej kwoty. Btw napiwki się nie należą, nie kurierowi, bo za co? Byłeś wyjątkowo sprawny lub żądanie było specjalne? A10 procent tointuicyjna wartość xd
  • Odpowiedz
@Milo900: Było się uczyć głąbie kapuściany. Także teraz proszę jeździć, ładnie się uśmiechać (w końcu żyjemy w pierd***nej uśmiechniętej Polsce) i mówić "Tak, proszę Pana. Smacznego proszę Pana. Miłego dnia, proszę Pana".
A zamiast o napiwek, to po premię do szefa za wyrobioną normę, a nie ludzi, co Ci tę pracę zapewniają, nagabywać.
  • Odpowiedz