Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900: z czystej ciekawości. jak idziesz kupić telewizor do media markta, który kosztuje dajmy na to 3399zł na promocji, to też im dajesz 3500 i mówisz reszty nie trzeba?
  • Odpowiedz
@Shatter Widziałeś komy o robakach, biedakach itp? No fakt może usunął już je moderator. Dyskusja o napiwkach to jedno, ale takie zdegenerowane komentarze świadczą o sporej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Milo900: A u lekarza też zostawiasz tipa, bo fajna wizyta była? Albo w Biedronce na kasie, bo pani była miła i szybko Cię skasowała? Nigdy nie daję tipa jak zamawiam jedzenie, bo często dostawa to 10-15 zł i już za nią płacę. Sama kiedyś pracowałam w gastro i przez kilka lat dorabiania w knajpie napiwek dostałam raz. I nie płakałam jacy to źli i niedobrzy klienci, bo od mojej wypłaty
  • Odpowiedz
@Milo900: kolego mój pracodawca Głodowo mi płaci a ja produkuje kokile do odlewania korpusów klocków hamulcowych, kolego dorzucił byś 10% od każdego hamulca bo bezpiecznie ludzie mogą się zatrzymywać, chyba Twoje bezpieczeństwo coś dla Ciebie znaczy
  • Odpowiedz
Kurier wam ladnie jedzonko przywozi (np. ja) i za te glodowe stawki to sami sobie jedzcie rowerem


Ale po co mają jeździć, skoro Ty jesteś tańszy od od szczurów i wszy?
  • Odpowiedz
@Milo900 ale powinniście zarabiać tyle, żeby napiwki nie były konieczne. To nie do nas, zamawiaĵących, pretensje. Uderzajcie do szefa, albo zmieńcie pracę.
  • Odpowiedz
Siedziec w domu i zamawiac i pluc na kuriera kazdy madry, a bez nas byscie zgineli chyba


@Milo900: skoro jesteś tak niezbędny to masz siłę przebicia i możesz negocjować wyższe stawki od swojego pracodawcy, a nie kur*ić o napiwki.
  • Odpowiedz