Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To zapraszam na kurierke, zobaczymy po ilu kilometrach sie zesracie.


to zapraszam do huty stali gdzie ten twój śmieszny rowerek został zrobiony zobaczymy jak długo wytrzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Milo900: W Stanach napiwki mają już jakiś sens, bo pracownicy otrzymują pensję napiwkową, która w zależności od stanu jest 3 razy mniejsza od pensji minimalnej. U nas kelnerzy tą minimalną przynajmniej zarabiają a w lepszych restauracjach są normalniejsze pieniądze.

Na marginesie uwielbiam jak kelnerka strzela fochy jak zauważyła, że nie daje napiwku. Napiwek to dobrowolność a nie jakiś wymóg.
  • Odpowiedz
Mam ukończone dwa kierunki studiów, na brak pieniędzy nigdy nie narzekałem, ale do głowy by mi nie przyszło pluć na kogoś albo go traktować jak robaka, bo wykonuje prostą pracę jako kurier czy sprzątaczka. A tu proszę tyle hejtu o glupi post i wyzywania od najgorszych. Z anonima mogą sobie ulżyć pijąc tanie piwsko i zagryzając kiełbasą, a w PN trzeba wracać do open space w szklanym pomieszczeniu i robić szefowi lachę,
  • Odpowiedz
  • 0
@Milo900: a tymi tipami dzielisz się z kucharzem? Jakby takiego dobrego jedzonka nie robił to byś nie miał czego wozić.
  • Odpowiedz
ja to dostawcom w ogóle napiwku nie daję, no bo co to k---a jest za usługa żeby z punktu A do B dojechać, faktycznie k---a zasłużył na dodatkowy hajs xD Ale pan profesjonalnie dojechał i nawet tylko połowę napoju rozlał, zuch chłopak. Ludzie ogarnijcie się, kasjerce w żabce też rzucacie piątkę za hotdoga w ramach tipa? XD
  • Odpowiedz
@Milo900: Mireczku, zawsze jak zamawiam jedzonko i przyjeżdża całe, ciepłe i o czasie, to te zwyczajowe 10% zawsze wlatuje do kuriera, i to nawet jak było kartą płacone, to tip wjeżdża w moniakach. Jestem w szoku co się dzieje w komentarzach, co raz więcej amatorów pcha się do zabawy. Najwyżej zmienisz prace, sami sobie będziemy dymać po picke ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Milo900: równie dobrze Ty powinieneś dać tipa klientowi, przynajmniej te skromne 20% z przejazdu za to, że organizuje Ci prace ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Lambo994: nie ma to jak zesrac sie, ze ktos pomiata kurierem, samemu pomiatajac innymi xD
Jeszcze to podkreslenie, ze masz 2 fakultety i nie narzekasz na brak pieniedzy, jestes taka samą ścierą jak ludzie którzy tutaj zaczęli wyzywać tego kuriera baitera.

Pozdrawiam cieplutko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz