Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tych bajkopisarzy #programista15k.

Twierdzą że zarabiają po 30k, a jak ich zapytasz o podróże, to okazuje się, że najdalej byli u ciotki na Śląsku xd

Tak się składa, że pracuje w dobrym it i mogę powiedzieć, że zagraniczne wakacje dwa razy w roku to raczej norma.

Najczęstsze kierunki to Włochy, Portugalia,hiszpania, a dalej to Chiny, Japonia i Ameryka.
Nie liczę kilkudniowych krajowych wypadów, bo weekend w spa to też norma.

Miec tyle hajsu i nie zwiedzać świata, to trzeba byc ograniczonym.
I o czym wy potem chcecie rozmawiać z tymi tinderowkami? Jak taka biedna studentka zwiedziła więcej świata niż wy

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 69
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A właściwie to po co ty podróżujesz? Żeby się flexować gdzie to nie byłeś?

Na jakościowe 'zwiedzanie świata' i tak cię nie stać, a dalekie podróże są męczące. To nie jest rok 2000, że jak byłeś w Chinach to będą z tobą wywiady robić.
  • Odpowiedz
Miec tyle hajsu i nie zwiedzać świata, to trzeba byc ograniczonym.


@mirko_anonim: Bez przesady. Ktoś może nie chcieć, nie lubić i z tego nie korzystać. Dla mnie też to jest dziwne, ale rozumiem takie podejście. Niech sobie każdy z wolnym czasie robi co chce.

Co do reszty to wszystko prawda. W dodatku większość progamistów wyjeżdża na wakacje, np. dwa razy do roku, na długie weekendy czy na święta. Wyjeżdżają z
  • Odpowiedz
@Krashan-Bhamaradzanga:

Polecam sprawdzić na własnej skórze, a nie tylko oglądać filmiki jak inni dobrze się bawią :) To otwiera horyzonty.


Mam wystarczająco dużo dobrej zabawy u siebie. Imprezy (tym bardziej wyjazdowe) ograniczają moje horyzonty.
Ale możesz jakieś filmiki wrzucić, aby zachęcić. Może coś mnie przyciągnie, choć wątpię.
  • Odpowiedz
Twierdzą że zarabiają po 30k, a jak ich zapytasz o podróże, to okazuje się, że najdalej byli u ciotki na Śląsku xd

@mirko_anonim: jeśli ktoś kłamie co do zarobków, to dlaczego miałby nie móc kłamać odnośnie podróży?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie każdy lubi podróżować , po co zaglądać komuś do portfela i krytykować jak się obchodzi z własnymi pieniędzmi
Dużo programistów też inwestuje więc nie wydają na głupoty
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak będe zarabiał 30k to będe jeździł starym golfem w banzynie, wynajmował pokój i wszystko ładował w twarde aktywa żeby takich jak ty skręcało że ja mam a ty nie hahaha
  • Odpowiedz
@Krashan-Bhamaradzanga: wysmiewasz osoby z IT bo są mądrzejsze od ciebie ? Jakoś mnie nie dziwi że osoba która się śmieje z innych dogryza ma jeszcze problem do najlepszego zawodu dla faceta
Zamiast zazdrościc sukcesu to weź się za siebie i zacznij żyć jak człowiek
  • Odpowiedz