Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy leki na #depresja są dobre dla osób pracujących umysłowo? Naczytałem się wykopu i mam różne obawy m.in. czy mnie nie zamulą, czy będę chodzącym zombie, będę otępiały, co jak mi zaszkodzą, wywołają złe efekty, będę miał jakieś zmiany w mózgu, będę pozbawiony emocji, itd.
Zależy mi na tym żeby się rozwijać, ogarniać pracę, może poszukać lepszej ale odkąd pamiętam to nie mam na nic siły, zero motywacji, energia życiowa na dnie, zerowe libido, ciągle senny, zmęczony. Próbuje ze sportem, suplementami, wyjściami na spacer, zmianą otoczenia ale nic nie pomaga.

#zdrowie #terapia #psychoterapia #psycholog #psychologia #leki #psychiatria #nerwica #stres #it #fobiaspoleczna #zmeczenie #sen #psychiatra



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy leki na #depresja są dobre dla osób pracu...

źródło: rkxk9kqTURBXy83YjhmMGI3Mjk2MjRlNTQzZjFmMmQ4YmM5OTg1ZjZmMy5qcGVnkpUDABXNA-jNAjOTBc0EsM0Chd4AAaEwAQ

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dla mnie okazały się genialne. Terapia trwała 3 miesiące, chociaż mogła do 6 miesięcy. Brałem raz dziennie lek bez recepty. Staram się tylko i wyłącznie nie denerwować za mocno i psychika trzyma się od ponad miesiąca fantastycznie. I to bez pomocy jakiegokolwiek psychologa/psychiatry. Sam zainwestowałem w leki. Czuję się fantastycznie jak nigdy, nie objadam się słodyczami jak to miało miejsce wcześniej. Mogę nawet bez jedzenia funkcjonować jak i
  • Odpowiedz
  • 4
@mirko_anonim pracuję umysłowo. Leki bardzo pomogły, łatwiej się skupić gdy się nie ma ciągłych myśli, że się jest gównem albo że się chce zdechnąć XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jako mezczyzna bym uwazal mimo wszystko, wiekszosc takich lekow wywoluje problemy z erekcja*. Zastanow sie po prostu czy lek jest konieczny, jesli bez leku dasz rade to nie wchodz w to.

* tak nawet te nowoczesne ktore teoretycznie nie wywoluja czesto wlasnie wywoluja
  • Odpowiedz