Wpis z mikrobloga

Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko ponad milion wyświetleń, zbija pewnie grube siano przy takiej ilości i monetyzacji, a po prostu recenzuje obiektywnie żarcie. I to z reguły takie proste żarcie. I to jest proszę Państwa NISZA. On się w nią wbił.

Tak, nisza, bo po prostu każdy już się zdążył sprzedać i jeździ wypolerować berło za hajs xD Czyli nagrać, jakie to super jedzenie można zjeść (Maciej je, Mr Krycha). Absolutnie gardzę czymś takim i nie wiem czemu dalej ludzie oglądają reżyserowane opiniowanie. Druga sprawa, że ma wizerunek spoko ziomeczka i to też mu pomaga, gdzie dwaj wyżej są po prostu wk**rwiający (typowy fajnopolak + otyły bezbek)

#ksiazulo #jedzenie #jedzzwykopem #youtube #takaprawda #heheszki #gastronomia #kebab
Kopyto96 - Ten typ to fenomen xD Wrzuca kilkanaście filmów w miesiącu, za każde lekko...

źródło: 1d75bdf4-9130-463d-8747-bd6bf9098c41

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@matixrr big fornal, najlepsze recenzje - mu wszystko smakuje, nieważne co, ważne że dużo XD

@somskia @Truskawkowy_Tapczan @teperkov
Jak ktoś z was oglądał dawniej Macieja to wie że robił podobne materiały (lub jak kto woli przeruchane słowo - content) i było to spoko, głównie fast foody i małe knajpki . Punktem zwrotnym była wizyta u Amaro, film osiągnął chyba ponad bańkę wyświetlen i zaczęło się ą ę, polecałem mu kiedyś kilka kebsow
  • Odpowiedz
  • 5
@kukaszr Po tym co mówisz wnioskuję, że gość ma poukładane w głowie. Facet fajnie się wypowiada, dba o reputację, z czasem nabierze doświadczenia i w tej bardziej wyrafinowanej gastronomii. Wg mnie ma potencjał by stać się taką Gesslerową pokolenia Z.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 to nie tylko o niszę chodzi, gość po prostu sprawia sympatyczne wrażenie, miło się dzięki temu ogląda jego materiały. Oprócz tego robi coś co lubi i to też widać. i to chyba tajemnica sukcesu.
  • Odpowiedz
@korni007: ja właśnie go oglądałam już bardzo dawno i właśnie kojarzę doskonale ten moment, kiedy zrobił się za mocno ąę plus zaczął wciskać Sonie, którą lubie, bo ładna i miła dziewczyna, ale jest jest chyba jeszcze bardziej flegmatyczna niż on xD
  • Odpowiedz
  • 26
@Kopyto96 lubie go, bo to taki typowy chlopak z sasiedztwa, seba spod klatki. Nie udaje kogos kim nie jest, sodówka narazie nie uderzyła mu do głowy. Ma swoje 5 minut, z których korzysta ciągnąc hajc za wspolprace plus drugie tyle za monetyzacje.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Też o nim dzisiaj myślałem. Jak czasami gdzieś podczas bezmyślnego przewijania shortsów mi się Krycha wyświetli to aż mnie skręca z żenady.

A tu masz spoko ziomka, który szczerze bez wydziwiania ocenia żarcie. Nie ma montażu zabijającego mózg, żenującego zachowania itp.

Do tego paradoksalnie zajebiście ciekawie się to ogląda. Można sobie włączyć podczas jedzenia i jest fajnie. Po prostu jest człowiekiem.

Trochę jak stilgar robiący recenzje noży. Nigdy nie kupisz
  • Odpowiedz
@Kopyto96 najlepsze jest to, że maciej je, mimo tak bogatego doświadczenia, ma bardzo niski poziom wiedzy odnośnie kuchni i składników, co słychać w wielu materiałach. A zaryzykuję stwierdzenie, że ego ma gdzieś w kosmosie.
  • Odpowiedz
@MateMizu "@Kopyto96: Też o nim dzisiaj myślałem. Jak czasami gdzieś podczas bezmyślnego przewijania shortsów mi się Krycha wyświetli to aż mnie skręca z żenady."

No zdecydowanie od jakiegoś czasu "Nie robi wrażenia"
  • Odpowiedz