Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
Kolczyki w nieodpowiednich miejscach. Chodzi często do klubów, lub wychodzi z "koleżankami" gdzieś. Ma #!$%@?ą relację z ojcem lub w ogóle jej nigdy nie było. Otyli rodzice obojętnie czy matka czy ojciec. Źle wspomina dzieciństwo. Miała powyżej 3 partnerów seksualnych. Samotna matka. Pani psycholog. Nie chce mieć dzieci/rodziny. Charakterologicznie jest niezgodna, lubi wdawać się sprzeczki. Ma zewnętrzne umiejscowienie kontroli. Nie potrafi utrzymać długotrwałych znajomości. Nie gotuje lub nie chce gotować. Emocjonalna niedojrzałość,
  • Odpowiedz
@daeun: Najlepsi ci co się zesrali na widok tego shitpostu i podają jakieś anegdotyczne przykłady osoby z tatuażem która jest normalna i coś tam wykrzykują aby nie wrzucać wszystkich do jednego worka jakby to co najmniej nie było oczywiste w domyśle XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Kochani, zapraszam na dalszą część moich analiz. XD


@daeun: Fajna ta analiza, tylko ja mam już prawię 40 a marzę o tatuażu dobre 20, więc czasy młodzieńcze mam już dawno za sobą ¯\(ツ)/¯ Pewnie na starość sobie zrobię, jak już nie będę miał innych wydatków ()
  • Odpowiedz